Neler Yeni

Çağdaş Işılın 4060'lık 15.500 TL değerinde sistemi

mertlua

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mert Güneş
Bütçe
15500
Arkadaşlar bilgisayardan çok anlamıyorum böyle bi sistem aldım, 15.500tl değerinde, içinde 8gb rtx 4060 ekran kartı var. İşlemcisi intel i3 darboğaz yapıcaktır onu biliyorum zaten, işlemcisini ilerki zamanlarda yükselticeğim. Ama dediğim gibi diğer toplama bilgisayarlarda özelleştir bölümünde güç kaynağı falan çıkıyor, benimkinde özelleştir kısmında güç kaynağı seçeneği yok, acaba kasanın içerisinde falan mı geliyor onu anlamadım. Birde bu sistemde eksik olan dahili parçalar nedir? sistem gelince direk kurup, kullanmaya başlayabiliyormuyum diye sormak istedim ilerki zamanlarda şunu yenile veya şunu yükselt diyenlerde fikirlerimi belirtebilirler

Son düzenleme:

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Ömür
Arkadaşlar bilgisayardan çok anlamıyorum böyle bi sistem aldım, 15.500tl değerinde, içinde 8gb rtx 4060 ekran kartı var. İşlemcisi intel i3 darboğaz yapıcaktır onu biliyorum zaten, işlemcisini ilerki zamanlarda yükselticeğim. Ama dediğim gibi diğer toplama bilgisayarlarda özelleştir bölümünde güç kaynağı falan çıkıyor, benimkinde özelleştir kısmında güç kaynağı seçeneği yok, acaba kasanın içerisinde falan mı geliyor onu anlamadım. Birde bu sistemde eksik olan dahili parçalar nedir? sistem gelince direk kurup, kullanmaya başlayabiliyormuyum diye sormak istedim @SadeceBirisi.
Direk kullanmaya başlayabilirsin hazır geliyor psu kasanın içinde geliyor bir süre idare eder ama değiştirmeni öneririm ekstra olrakda 480gb ve üzeri bir sata ssd takmanı tavsiye ederim

BayPipo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf
darbogaz yapmaz kardeşim i3 olmasına takılma yeni nesil işlemci çöp bi işlemci degil darbogaz yaşamazsın

mertlua

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mert Güneş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direk kullanmaya başlayabilirsin hazır geliyor psu kasanın içinde geliyor bir süre idare eder ama değiştirmeni öneririm ekstra olrakda 480gb ve üzeri bir sata ssd takmanı tavsiye ederim
çok teşekkürler

İceWolf

80+ Silver
Ne zaman almıştın. Fiyata baktım 19.500 olmuş.

emreturk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Emre
Bu sistemi almak isteyip de kaçıran varsa istanbul içi aldığım rakam üzerinden verebilirim dm üzerinden ulaşabilirsiniz

Top Bottom