Neler Yeni

ÇAKMA GAMEPAD ÖNERİSİ

GLOMBY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Bayram Enes
Hocam aktif olarak bu gamepadi kullanıyorum gerek titreşimi gerek ölü bölgesinin rahatsız etmeyecek derecede az olması beni tatmin ediyor. Ben gamepad ile forza ve fifa oynuyorum oyun içinde herhangi bir problem yaşamıyorum ancak benim yaşadığım tek problem cihazı bilgisayara her bağlamanda cihazı unut diyip tekrar o şekilde bağlıyorsun ve bunu her gamepadi başlattığında yapıyorsun. Bu sorun sadece bende mi var bilmiyorum ama yorucu olmayan bir probem olmadığından bence kesinlikle alınır. Ayrıca titreşimi ve ortasındaki dokunmatik kısımda çalışıyor.

Larkoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza çamkerten
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevaplarınız için teşekkürler

Flippy

80+
Hocam aktif olarak bu gamepadi kullanıyorum gerek titreşimi gerek ölü bölgesinin rahatsız etmeyecek derecede az olması beni tatmin ediyor. Ben gamepad ile forza ve fifa oynuyorum oyun içinde herhangi bir problem yaşamıyorum ancak benim yaşadığım tek problem cihazı bilgisayara her bağlamanda cihazı unut diyip tekrar o şekilde bağlıyorsun ve bunu her gamepadi başlattığında yapıyorsun. Bu sorun sadece bende mi var bilmiyorum ama yorucu olmayan bir probem olmadığından bence kesinlikle alınır. Ayrıca titreşimi ve ortasındaki dokunmatik kısımda çalışıyor.
Bu Gamepad dediğin konuyu açan arkadaşın sorduğunu mu söylüyorsun?

GLOMBY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Bayram Enes

Larkoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza çamkerten
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam aklıma gelmişken sorayım çevremdekiler 4 aya kalmaz bozulur dediler siz ne kadardır kullanıyorsunuz

GLOMBY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Bayram Enes
Hocam aklıma gelmişken sorayım çevremdekiler 4 aya kalmaz bozulur dediler siz ne kadardır kullanıyorsunuz
Ben aktif olarak 3 aydır kullanıyorum. Tavsiye ettiğim ve alıp geri dönen arkadaşlar da teşekkür etmişleri, bence alınabilir bi gamepad şahsen ben hâlâ zevk alarak kullanıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,239
Üyeler
152,850
Son üye
Berkaytuunc
Top Bottom