Neler Yeni

ÇALIŞIP KENDİ PARAM İLE PC TOPLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ferhat Büyüktuna
Başlıkta gördüğünüz gibi, yazın çalışıp bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Ailemin ekonomik durumu kötü, bu yüzden kendim çalışacağım. "almışken iyi bir şey alıp ömürlük kullanma" fikrim var. Monitör dahil yaklaşık 3500-4000 TL civarı paraya ihtiyacım var. Hızlı bir şekilde nasıl para kazanırım? Yaşım 15, nerelerde çalışabilirim? internetten para kazanabilir miyim? yardımcı olur musunuz ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :) (toplayacağım bilgisayarı kod öğrenmek ve kodlama yapmak, bazen oyun oynamak, bazen ise After Effects´ten edit yapmak için kullanacağım)

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Barış Kahveci
Facebook
100002371218599
Twitter
Baris_Kahvecix
Aile Yakınlarından iş bulabilirsin. daha rahat edersin bu şekide

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Birol azak
Başlıkta gördüğünüz gibi, yazın çalışıp bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Ailemin ekonomik durumu kötü, bu yüzden kendim çalışacağım. "almışken iyi bir şey alıp ömürlük kullanma" fikrim var. Monitör dahil yaklaşık 3500-4000 TL civarı paraya ihtiyacım var. Hızlı bir şekilde nasıl para kazanırım? Yaşım 15, nerelerde çalışabilirim? internetten para kazanabilir miyim? yardımcı olur musunuz ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :) (toplayacağım bilgisayarı kod öğrenmek ve kodlama yapmak, bazen oyun oynamak, bazen ise After Effects´ten edit yapmak için kullanacağım)
benimde yaşım 16 yaz tatilinde berberde çalışıp aylık ortalama 1500-2000tl maaş alarak kendi pc mi topladım sende berber,bakkal,oto sanayi gibi yerlerde yazları çalışarak kendi pc ni toplayabilirsin :) ama çok sabırlı olman lazım yazın millet gezerken senin biryerde çalışman insana biraz koyuyo ama paranı toplayıp pc ni aldığınız zaman keyfine diyecek olmuyo.

ventioNN

80+ Platinum
bu devirde iş bulmak zor + olarak yaşın da 18+ değil. tavsiyem derslerini çalışıp 18 yaşını beklemen kal sağlıcakla:)

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
Kafelere danış bu sıra virus var kimse eleman almak istemez ama yaza doğru dediğim gibi Kafeler olur başta

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ferhat Büyüktuna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benimde yaşım 16 yaz tatilinde berberde çalışıp aylık ortalama 1500-2000tl maaş alarak kendi pc mi topladım sende berber,bakkal,oto sanayi gibi yerlerde yazları çalışarak kendi pc ni toplayabilirsin :) ama çok sabırlı olman lazım yazın millet gezerken senin biryerde çalışman insana biraz koyuyo ama paranı toplayıp pc ni aldığınız zaman keyfine diyecek olmuyo.
geçen yıl 1 gün berberde çalışmıştım, hiç oturmamak gerekiyor, ama bir gün içinde 25tl bahşiş toplamıştım(zaten günlüğümü vermedi adam). Aslında berber mantıklı ama biraz yorucu. cevabın için teşekkürler ailemle konuşayım bunun hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ferhat Büyüktuna
Kafelere danış bu sıra virus var kimse eleman almak istemez ama yaza doğru dediğim gibi Kafeler olur başta
kafe derken normal kafeler, internet değil demi? , eğer öyleyse ben sosyal ortamlarda fazla kalamıyorum. bilmiyorum yani biraz utangaç biriyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ferhat Büyüktuna
bu devirde iş bulmak zor + olarak yaşın da 18+ değil. tavsiyem derslerini çalışıp 18 yaşını beklemen kal sağlıcakla:)
derslere çalışmaktan çok kodlamya öğrenmeyi daha çok seviyorum, iyi bir üniversite değilde düz bir ünide okuyup yazılımcı olmak hayalim.

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
kafe derken normal kafeler, internet değil demi? , eğer öyleyse ben sosyal ortamlarda fazla kalamıyorum. bilmiyorum yani biraz utangaç biriyim
Yok kardeşim normal kafeler ya oturma çay felan :D

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
Yada kardeşim okumayacaksan iyi bir üniden yani köklü bir üniversiteden iyi bir bölümü kazanamayacaksan sanayiye ilgin varsa başla çıraklıktan ilereyi dönük bakmışsın usta olmuşsun kim bilir :D

Top Bottom