Neler Yeni

Call of Duty Warzone 2.0

aykut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Aykut
Herkese merhaba,
Hp victus gaming laptop sahibiyim i5 12500h 16 ram rtx 3060
Warzone oynarken fps im 100 lerden birden 30 un altına iniyor ve geri çıkmıyor oyunun basında 100 lerde başlayıp uçaktan aşağı atladıktan 1-2 dk sonra fps düşüyor araştırdım ne yazık ki bulamadım yardımcı olur musunuz ?

Barrio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Onur A.
hocam , Core Temp indir oyundayken fps düştüğünde işlemci sıcaklığın ne durumda kaç derece ona bak , işlemci cok ısındığı için fps vermeyebilir

aykut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Aykut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam , Core Temp indir oyundayken fps düştüğünde işlemci sıcaklığın ne durumda kaç derece ona bak , işlemci cok ısındığı için fps vermeyebilir
evet hocam 82 derece gosterıyor unlem ısaretı cıkardı peki bu sıcaklık olayı nasıl hal olucak

Barrio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Onur A.
evet hocam 82 derece gosterıyor unlem ısaretı cıkardı peki bu sıcaklık olayı nasıl hal olucak
ekstra harici soğutucu yoksa alman gerekebilir. laptoplarda çok fazla bilgi sahibi değilim

Ysuflix

80+ Gold
82 normal laptoba göre frekans düşürmemesi lazım

aykut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Aykut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekstra harici soğutucu yoksa alman gerekebilir. laptoplarda çok fazla bilgi sahibi değilim
tammadır teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

82 normal laptoba göre frekans düşürmemesi lazım
oyundan çıktim şimdi 89 gördü fps sorunu duzeldı hp nın kontrol panelınden max a aldım fanı bıde performance moduna oldu fakat ısı degerı baya yuksek sogutucu gerekli

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,364
İsim
ismail
82 derecede frekans düşürmez o işlemci.msi afterburner ile oyun içi sıcaklıkları kontrol edin.Prize takılı oynayın.Yüksek performans seçili olsun.Cpu'nun 94 dereceyi görmesini sorun etmeyin.Masa da kullanıyorsanız altına ayaklık yapın yada soğutucu alın.

Top Bottom