Neler Yeni

🔥İndirim Calve Sriracha Mayonez 240g x1 + Trüflü Mayonez 235g x1 79,90TL

GirayHan

80+ Platinum

GirayHan

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

GirayHan

80+ Platinum
Uygunsuz davranış

GirayHan

80+ Platinum
Konuya Sağlam Girmişsin Yalnız Anlayana Oda :) :hackerman:
ondan sonra bi duruldu muhabbet zaten :D daskjdsa

bu arada paso başka işin yok mu diyolar bana indirim konularında da. ben indirim kovalayarak 30 bin liralık aylık mutfak alışverişimi 10 bine yapıyom. burda da paylaşıyom faydalansın diye millet üzüm yemiyolar da bağcıyı dövüyolar. bi gün kesicem atmayı mutfak elbezi bardak çanak orkid fırsatları ile baş başa kalacaklar :kekw:

Gif Man

80+ Gold
bu arada paso başka işin yok mu diyolar bana indirim konularında da. ben indirim kovalayarak 30 bin liralık aylık mutfak alışverişimi 10 bine yapıyom. keşke anlasalar sdakjdsa
İndirim Kovalasan Dert Kovalamasan Dert Diyorsun , Ben Arada Bir Bulunca Atıyorumda Sen Baya Üst Üste Atıyorsun 😅

@Ckribrahim Hocam İle Mi Yarışıyorsun Acaba :shy:

GirayHan

80+ Platinum
İndirim Kovalasan Dert Kovalamasan Dert Diyorsun , Ben Arada Bir Bulunca Atıyorumda Sen Baya Üst Üste Atıyorsun 😅

@Ckribrahim Hocam İle Mi Yarışıyorsun Acaba :shy:
kimseyle yarışmıyorum kanka. zaten bi ara yarışma yapmışlardı en iyi indirim paylaşan kişi diye konusu vardı hatta. ben girdim konuya katılmıyorum dedim mesela.

benim öyle bir derdim yok. attığım bir çok indirimden mutfakta ki eksiğini tamamlayan insanlar var durumu iyi olmayanlar var. attığım çoğu indirimi hem kendim öncesinden alıyorum hem burda paylaşıyorum ki değer kıymet bilen arkadaşlar faydalansın diye.

Hala paylaşıyorsam o arkadaşlar hatrına. yoksa bırakabilirim yani benim için sorun yok :D

Gif Man

80+ Gold
kimseyle yarışmıyorum kanka. zaten bi ara yarışma yapmışlardı en iyi indirim paylaşan kişi diye konusu vardı hatta. ben girdim konuya katılmıyorum dedim mesela.
Yarışmayı Duydum Ama Benlik Değildi Bakmadım :)

Öyle Diyorsan Öyledir Hocam .

cornlov

80+ Bronze
Airfryerde sürekli patates yapıyorum
Bu sosların tanesi 99 liraydı normalde.

Evde şuan
Organik heinz ketçap, normal heinz ketçap, calve ranch, calve ballı hardal, calve peri peri sos vardı.
Şimdi trüflü mayonez ve sriraça mayonez çektim. :kekw: (Konudan bağımsız, Favorim peri peri sos sandviç+burger+patates+salata her şeye yakışıyor)

Gif Man

80+ Gold
benim öyle bir derdim yok. attığım bir çok indirimden mutfakta ki eksiğini tamamlayan insanlar var durumu iyi olmayanlar var. attığım çoğu indirimi hem kendim öncesinden alıyorum hem burda paylaşıyorum ki değer kıymet bilen arkadaşlar faydalansın diye.
Bunu Ben Dahil Çoğu Kişi Görüyordurda Farkında Değildir Bazıları .

Her Daldan Ürün Paylaşıyorsun Çünkü .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,422
Üyeler
157,238
Son üye
Dobby_19
Top Bottom