Neler Yeni

Cam kırığı zarar verirmi?

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
Tanıdık hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Psu işlemci gibi donanımlara zarar vermiş olabilirmi?
temperli cam kırılması kendini imha ediyor gibi bir şey, tuzla buz oluyor ama etrafa hızlı şekilde saçılmıyor. normal cam gibi değil yani,kuvvetli bir sıçrama olmamıştır kasaya doğru.sadece içine dökülmüştür

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Merhaba kasanın temperli camı kırıldı ve hepsi kasanin içine döküldü anakart işlemci psu ya zarar vermişmidir cam kırıkları küçük temperli cam olduğu için.
Bence sorun olmaz. iyice hava tut veya tüm parçaları çıkar iyice temizle ve tekrar kurulumunu yap sorun olmaz.

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Arda Teksin
temperli cam kırılması kendini imha ediyor gibi bir şey, tuzla buz oluyor ama etrafa hızlı şekilde saçılmıyor. normal cam gibi değil yani,kuvvetli bir sıçrama olmamıştır kasaya doğru.sadece içine dökülmüştür
Büyük bir parçası kalmadı hep küçük küçük bazıları baş parmak boyutunda

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Murat Gündoğdu
hocam bilgisayarciya biraktiysan ya yaninda bekle yada umarim tanidiktir cunku bazilari parça caliyor
benim tadınıktı yine çaldı...

sıkıntı olmaz fakat bazı parçalar fanlara kaçıp sıkıştırabilir. GPU nun, kasanın fanları vs araya girebileceği yerler sorun çıkartabilir.

sıkıntı olmaz fakat bazı parçalar fanlara kaçıp sıkıştırabilir. GPU nun, kasanın fanları vs araya girebileceği yerler sorun çıkartabilir.
edit: tadınık ney la öyle, marketlerdeki promosyon sucuk gibi

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim

edit: tadınık ney la öyle, marketlerdeki promosyon sucuk gibi
tadınıkçııı

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
umut şahin
Hocam bilgisayarciya bıraktım temizlensin test etsin diye senin düşüncen zarar gelmişmidir içine patladı döküldü hep
keşke bilgisayarcıya vermeseydin ya kendin de temizleeyebilirdin test edebilirdin.

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
isim soyisim
hocam bilgisayarciya biraktiysan ya yaninda bekle yada umarim tanidiktir cunku bazilari parça caliyor
Hocam ben tanıdık bilgisayarcıya bırakmıştım. Bilgisayardaki sorunu orda çözememiştik bana şimdi git sonra haber vereceğim demişti. Ben bilgisayardaki sorunu söylememe rağmen kafasına göre psu'da sorun var zannediyordu ve psu takmaya çalışıyordu bana bekle deneyecem falan diyordu. 1-2 gün sonra tamircinin pc'yi yaptığını söyledi 2adet harddisk kablom dandikleriyle değiştirilmişti sonra ekran kartı arka plakasını sökmüştü kasanın kapaklarının vidası bile yoktu o günden sonra hiçbir bilgisayarcıya gitmedim her işimi kendim halletmeye başladım. Sorunun da işlemcinin çok ısındığından dolayı olduğunu farkettim termal macunu çok sürmüş adam ondan dolayı kapanıyormuş.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Benim merak ettiğim 2 şey var 1. Hangi markanın kasası 2. Nasıl kırıldı?

Top Bottom