Neler Yeni

Yardım Cam mousepad alınır mı?

Chiziru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Topcu
Bütçe
2000

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Barkın Tezel
skatezleri yok ediyor önermem normal mousepad al daha iyi

Chiziru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Barkın Tezel
Wraith spirit nasıldır klasse mousepad kullanıyordum 4 ay sonra yavaşlama lar olmaya başladı
skatezlerin etrafını temizledinmi bide o mousu ne kadardır kllanıyon skatez değişmen gerekebilir

Chiziru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Topcu
skatezlerin etrafını temizledinmi bide o mousu ne kadardır kllanıyon skatez değişmen gerekebilir
mouse alalı 1 ay daha geçmedi
mousepad mouse kullandım noktalar performans düşüklüğü aşırı farlediliyor fakat orta kısımlarda kayması iyi

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Barkın Tezel
mouse alalı 1 ay daha geçmedi
mousepad mouse kullandım noktalar performans düşüklüğü aşırı farlediliyor fakat orta kısımlarda kayması iyi
mousepad in kaliteli ama mousenin skatezleri kötü diye biliyorum sktez değişirsen uygun model hangileri var bilmiyorum biraz araştırman gerekir senin için daha iyi olurgibi cam mousepad alırsan o skatezler hiç dayanmaz skatezleri cam alablirsin normal mouse pad kullanmaya devam edip

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Seyfullah
Kullandığın skatez dandikse birkaç haftada gözle görülür erime görürsün ama performans olarak çok beğenerek kullanıyorum. Skatez de çok pahalı bi malzeme değil iyi bi setle çok yoğun oyun oynamıyorsan 3 4 ay rahat gidersin. Deathadder v3 pro ile wraith cosmic glass kullanıyorum. 4 ayda 1 set erittim, speed mouse pad seviyorsan hiçbir kumaştan bu performansı alamazsın

Chiziru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Topcu
Kullandığın skatez dandikse birkaç haftada gözle görülür erime görürsün ama performans olarak çok beğenerek kullanıyorum. Skatez de çok pahalı bi malzeme değil iyi bi setle çok yoğun oyun oynamıyorsan 3 4 ay rahat gidersin. Deathadder v3 pro ile wraith cosmic glass kullanıyorum. 4 ayda 1 set erittim, speed mouse pad seviyorsan hiçbir kumaştan bu performansı alamazsın
sensör ile ilgili hiç bir sıkıntı yaşadınmı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,696
Üyeler
151,939
Son üye
ZvDx
Top Bottom