Neler Yeni

Canım Türk Oyunu Çekti

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
İsmi ismi.
Evet değişik bi konu başlığı oldu ama neyse Sabotaj'In grafikleri falan hep güzel geliyor ama oynayamadım maalesef Sabotaj geliştiricilerin p2w olmayan bir oyun yapıp en iyi şeyi yaptıklarını sandıkları için neredeyse sebebi bu oyunları battı. Valorant yada cs oynayasım yok sırf bu yüzden 1 2 saat Zula oynadım eğlenceli mi ehh ama çoğu şeyde rezalet bir oyun.
Özet:Sistemi düşük Yerli ve Milli mmofps oyunuuu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Keşke Sabotajı oynayabilseydim onlarda cs den bir şeyler çalmışlar da güzel duruyor en azından zulaya göre 2 3 kat daha iyi

JSezar

80+ Silver
sabotajın fikri güzeldi ama zuladan pek farkı yok.dust2yi getirmeleri falanda ne bileyim...kbt de sabotaj oynadım o zamanlar oyun gelişime açıktı,silah sesleri kötü,hissiyatı kötü ama düzeltilebilirdi.2 yıl sonra sabotaj olup yayınlandıklarında bile bu teknkik sorunları çözememişlerdi.tek yaptıkları yayıncılara oyunu oynatıp reklamdı fakat bu da oyunu ayakta tutmaya yetmedi.şuan tr sunucusu kapalı ve arada benimde oynayasım geliyor.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
İsmi ismi.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sabotajın fikri güzeldi ama zuladan pek farkı yok.dust2yi getirmeleri falanda ne bileyim...kbt de sabotaj oynadım o zamanlar oyun gelişime açıktı,silah sesleri kötü,hissiyatı kötü ama düzeltilebilirdi.2 yıl sonra sabotaj olup yayınlandıklarında bile bu teknkik sorunları çözememişlerdi.tek yaptıkları yayıncılara oyunu oynatıp reklamdı fakat bu da oyunu ayakta tutmaya yetmedi.şuan tr sunucusu kapalı ve arada benimde oynayasım geliyor.
Haklısınız hocam bu arada öneriniz yok mu gerçekten çok az oyunumuz var ''adam gibi''

Hatta o kadar iyi olmasına bile gerek yok türk oyunu istiyorum valla.

JSezar

80+ Silver
Haklısınız hocam bu arada öneriniz yok mu gerçekten çok az oyunumuz var ''adam gibi''

Hatta o kadar iyi olmasına bile gerek yok türk oyunu istiyorum valla.
online zula var.india türk yapımları var ilgini çekerse bir kaç oyun önerebilirim.

JSezar

80+ Silver

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
İsmi ismi.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şükür var @Latifxd hocam yaptı.biraz korkutabilir.
Hocam bu oyunu çoğu da üyesinden önce öğrendim eskiden tp deydim orda da dan açmadan bayaa önce orda açmıştı izlediklerime göre uı lar bayaa kötü grafik fena değil oynanış kötü gibi Saniye oynadı o oyunu saniye hanım kanalında.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,258
Üyeler
157,049
Son üye
Düttürü
Top Bottom