Neler Yeni

Casio Erkek Edifice Önerisi

BlackVor1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mehmet Arık
Arkadaşlar casio edifice kol saati almayı planlıyorum sizce hangi modeli almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.
Aralarında baktığımda en çok hoş gözüken buydu sizce alınır mı?

burak9956

80+ Bronze
Kol saatleriyle pek ilgilenmiyorum ama amcamda görselde ki vardı ilk gördüğümde acayip beğenmiştim tasarım olarak paylaştığın da gayet güzel

Ekler

• SCK04.21017.jpg
    SCK04.21017.jpg
    212.8 KB · Hit: 39

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,466
İsim
bilo
Discord
b1l0
Edifice serisinin tasarımları genel olarak iyi oluyor hocam beğendiğinizi alın bence ama hangi modeli daha iyidir bilmiyorum. Attığınızı şahsen ben beğendim.
Kalite olarak yorumlamak gerekirse de yıllardır kullanıyorum en ufak bir sorunla karşılaşmadım edifice serisinde.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Bende babamdan aldım kullanıyorum modelini vs. bilmiyorum ama attığınıza kasa olarak baya benziyor. Benim kolum ince ona rağmen çok şık duruyor bendekinde kırmızı detaylar var internetten bulursam atarım buraya.

BlackVor1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mehmet Arık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kol saatleriyle pek ilgilenmiyorum ama amcamda görselde ki vardı ilk gördüğümde acayip beğenmiştim tasarım olarak paylaştığın da gayet güzel
Hocam bu güzel internetten bir araştırayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edifice serisinin tasarımları genel olarak iyi oluyor hocam beğendiğinizi alın bence ama hangi modeli daha iyidir bilmiyorum. Attığınızı şahsen ben beğendim.
Kalite olarak yorumlamak gerekirse de yıllardır kullanıyorum en ufak bir sorunla karşılaşmadım edifice serisinde.
Casio sağlam marka bozulup sıkıntı çıkaranı çok duymadım.

Bende babamdan aldım kullanıyorum modelini vs. bilmiyorum ama attığınıza kasa olarak baya benziyor. Benim kolum ince ona rağmen çok şık duruyor bendekinde kırmızı detaylar var internetten bulursam atarım buraya.
Saatleri tasarım açısından şık.Bulursanız link atmayı unutmayın.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Hocam bu güzel internetten bir araştırayım.

Casio sağlam marka bozulup sıkıntı çıkaranı çok duymadım.

Saatleri tasarım açısından şık.Bulursanız link atmayı unutmayın.
bu saate çok benziyor herşeyi aynı sadece edifice logosu üstte.

Top Bottom