Neler Yeni

Casper excalibur almayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkcan
Arkadaşlar öncelikle merhabalar rtx 4060 lı i7 13.nesil bir laptop almak istiyorum ve bütçemde en fazla 40k tl dir öneribileceğiniz bir laptop var mıdır?Ben bir süredir araştırma yapıyorum ve şimdi de aşağı koyduğum casper excalibur bilgisayarını buldum ve almayı düşünüyorum önerir misiniz herhangi bir sıkıntısı var mıdır teşekkür ederim.

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar öncelikle merhabalar rtx 4060 lı i7 13.nesil bir laptop almak istiyorum ve bütçemde en fazla 40k TL dir öneribileceğiniz bir laptop var mıdır?Ben bir süredir araştırma yapıyorum ve şimdi de aşağı koyduğum casper excalibur bilgisayarını buldum ve almayı düşünüyorum önerir misiniz herhangi bir sıkıntısı var mıdır teşekkür ederim.
Kanka biraz daha çıkabilirsin bunu alman çok daha iyi olur hemde aşırı iyi eğer çıkamazsan
Bunu öneririm çünkü casperın bu kasası ısınıyor diye biliyorum

Bide böyle bir şey buldum ama bilemiyorum
Buda güzel gibi duruyor Türkiyeye yeni giriş yaptı
Soğutması vs. Bilinmiyor

• Beğen
Reaksiyonlar: w4da
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka asus tuf u almak isterdim ama 13.nesil i7 ryzen 7 den daha iyi diye biliyorum benim işin ısınması pek önemli değil şöyle laptop soğutucu felan alabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani kimiside g870 ve üstünde ısınma sorununun çözüldüğünü söylüyor

Kanka biraz daha çıkabilirsin bunu alman çok daha iyi olur hemde aşırı iyi eğer çıkamazsan
Bunu öneririm çünkü casperın bu kasası ısınıyor diye biliyorum

Bide böyle bir şey buldum ama bilemiyorum
Buda güzel gibi duruyor Türkiyeye yeni giriş yaptı
Soğutması vs. Bilinmiyor
Bu gigabyte i7 13.nesil olsaydı kesinlikle alırdım i5 bilgisayarın 360 hz olması biraz ilginc geldi

Son düzenleme:

TİTAN.

80+ Platinum
Kanka asus tuf u almak isterdim ama 13.nesil i7 ryzen 7 den daha iyi diye biliyorum benim işin ısınması pek önemli değil şöyle laptop soğutucu felan alabilirim

Yani kimiside g870 ve üstünde ısınma sorununun çözüldüğünü söylüyor

Bu gigabyte i7 13.nesil olsaydı kesinlikle alırdım i5 bilgisayarın 360 hz olması biraz ilginc geldi
Kanka o fiyata Casper almadan emin değilim ısınması sorun değil diyorsun ama soğutucu olsa bile zor soğutursun o bilgisayarı
Benim önerdikleri den birine bak aga ama sen bilirsin para çıkarsa omen al bence

w4da

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Fatih Dinçer
Arkadaşlar öncelikle merhabalar rtx 4060 lı i7 13.nesil bir laptop almak istiyorum ve bütçemde en fazla 40k TL dir öneribileceğiniz bir laptop var mıdır?Ben bir süredir araştırma yapıyorum ve şimdi de aşağı koyduğum casper excalibur bilgisayarını buldum ve almayı düşünüyorum önerir misiniz herhangi bir sıkıntısı var mıdır teşekkür ederim.
caspera o kadar para verilmez asla onermiyorum

Top Bottom