Neler Yeni

Casper Excalibur g900 Düşük fps sorunu

tito53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Topçu
Laptop'u alalı 6 ay gibi bir süre oldu 34 bin tl verdim rtx 3070 ekran kartı işlemci i7 11800h 16gb ram 1tb ssd ile valorantta 150 fps üzerine çıkamıyorum Gta5 de 90 fps gibi bir fps alıyorum herhangi bir çözümü varmıdır birde işlemciyle hiçbirşey açmadım halde cpu %30 kullanıyor Casper hakkında bilgisi olan varsa yorumlarda bekliyorum teşekkürler.

lZeldriSl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umutcan Ermiş
Güç seçeneklerinden yüksek performansta değilse yüksek performansa çekin sorun düzelebilir. Birde sorun prize takılıyken de oluyor mu ?

tito53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Topçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güç seçeneklerinden yüksek performansta değilse yüksek performansa çekin sorun düzelebilir. Birde sorun prize takılıyken de oluyor mu ?
Prizden çıkarınca 60 fps lere düşüyor kasma oluyor fişe takınca 150 lere çıkıyor kasma olmuyor galiba casper gücü sarja takınca alıyor ama işin garip tarafı rtx 3070 i7 11800h valoda 150 fps alıyorum güç senekleri dengelide onu yuksek performansa çekicem teşekkür ederim sonuca ulaşınca yazıcam

lZeldriSl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umutcan Ermiş
Prizden çıkarınca 60 fps lere düşüyor kasma oluyor fişe takınca 150 lere çıkıyor kasma olmuyor galiba casper gücü sarja takınca alıyor ama işin garip tarafı rtx 3070 i7 11800h valoda 150 fps alıyorum güç senekleri dengelide onu yuksek performansa çekicem teşekkür ederim sonuca ulaşınca yazıcam
Tamam bilgisayarın güç tasarruf moduna giriyor demek ki güç seçeneklerinden yüksek performansa çekmen düzeltecektir . Valorant için de ayarlar bölümünde fps kısıtlama açıktır laptoplar için bir sürü fps kilitleme ayarı var onların hepsini kapalıya getirirsen fpsin artar. Aynı şekil Gta dada var laptoplar için fps kısıtlama olayı onuda kapatabilirsin fpste artış olacaktır.

tito53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Topçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Allah razı olsun düzeldi reis
Tamam bilgisayarın güç tasarruf moduna giriyor demek ki güç seçeneklerinden yüksek performansa çekmen düzeltecektir . Valorant için de ayarlar bölümünde fps kısıtlama açıktır laptoplar için bir sürü fps kilitleme ayarı var onların hepsini kapalıya getirirsen fpsin artar. Aynı şekil Gta dada var laptoplar için fps kısıtlama olayı onuda kapatabilirsin fpste artış olacaktır.
Allah razı olsun düzeldi minnattarım :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,573
Üyeler
155,587
Son üye
captainmactavishh
Top Bottom