Neler Yeni

Casper VIA E1 yükleme ekranında kalıyor.

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Root Integrity Check yaptım Error:/system/priv-app/GmsCore/GmsCoreapk has been modified Wed Jul 13 02:03:16 2016 Error : Found 1 modified files System check FAIL!!

GmsCore isimli bir uygulama değiştirildiği için sistem açılmıyor anladığım kadarıyla.

www.android.com diye bir sitede GMS hakkında şu yazıyor :

Google Mobil Hizmetleri (GMS), Google'ın cihazlarda destek sunabilmesini sağlayan uygulama ve API'lerin yer aldığı bir koleksiyondur. Bu uygulamalar, cihazınızın kutudan çıkar çıkmaz kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunmasını sağlamak için uyumlu bir şekilde çalışır.

Ne olduğunu anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Berking

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berk king
Cihaz recovery modu açılıyormu. Rot rom vs bilginiz çok yoksa uğraşmayın cihazla.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,011
İsim
Semih Boran
Root Integrity Check yaptım Error:/system/priv-app/GmsCore/GmsCoreapk has been modified Wed Jul 13 02:03:16 2016 Error : Found 1 modified files System check FAIL!!

GmsCore isimli bir uygulama değiştirildiği için sistem açılmıyor anladığım kadarıyla.

www.android.com diye bir sitede GMS hakkında şu yazıyor :

Google Mobil Hizmetleri (GMS), Google'ın cihazlarda destek sunabilmesini sağlayan uygulama ve API'lerin yer aldığı bir koleksiyondur. Bu uygulamalar, cihazınızın kutudan çıkar çıkmaz kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunmasını sağlamak için uyumlu bir şekilde çalışır.

Ne olduğunu anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Google servislerine deniyor GMS diye. Google, Play Store, Haritalar vs. hepsine deniyor. Onla ilgili bir dosyada müdahale olduğu yazıyor.

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Berking

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berk king
Açılıyor pek bilgim yok atmaya çalıştığımda başaramadım zaten.
Eğer cihazın işeletim sistemi yazılımı çökmemiş ise, recovery modunda factory reset olması lazım ona girin wipe,reset olması lazım onu onaylayıp cihaz sıfırlamayı deneyin. Not bu işlem cihaza fabrika ayarlarına döndürmek içindir. Cihaza yüklenenler, uygulama, resimler, dosyalar, her şey silinir bilginize.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,879
Üyeler
140,711
Son üye
Eko_Ekoo
Top Bottom