Neler Yeni

Yardım Cat 6 kablo önerisi awg değerleri

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Deniz Güneş
Arkadaşlar işte iseniz kolay gelsin evdeyseniz iyi eğlenceler şimdi benim internet sağlayıcı TurkNet en fazla hızlı da o veriyor 81 megabit modemin keenetic hero Dsl ac1300 şimdi cat6 kablo almak istiyorum fakat yaptığım araştırmalar sonucunda kendi içlerinde kaliteleri var awg değerleri çok bir bilgim yok bu konu hakkında 30 metre kablo lazım yardımcı olursanız hoj olır

Trabzonlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Ömerfaruk
Arkadaşlar işte iseniz kolay gelsin evdeyseniz iyi eğlenceler şimdi benim internet sağlayıcı TurkNet en fazla hızlı da o veriyor 81 megabit modemin keenetic hero Dsl ac1300 şimdi cat6 kablo almak istiyorum fakat yaptığım araştırmalar sonucunda kendi içlerinde kaliteleri var awg değerleri çok bir bilgim yok bu konu hakkında 30 metre kablo lazım yardımcı olursanız hoj olır
15 metre aldım dandik marka en ucuzu ama fps farkı oluyo gene

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Deniz Güneş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka birkaç sebebi var kullandığım kablonun kalitesi modemin güncelliği telefon kutusuna uzaklığın Medeni insanlar izinli iken falan hani herkesi daha fazla kullanılan dolayı biraz daha yavaşlama oluyor ama kablo ile modem önemli ben birkaç tane kablo beğendim şimdi işte olduğumdan dolayı çok da araştırmadım çıkacağım işten bakarım sana da haber ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Deniz Güneş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nexans 23 awg cat 6 piyasada bulabileceğimiz parasına göre en iyisi bundan iyiside var tabi ama maddiat da önemli ping download sorunsuz olması için çok iyi enazından kağıtdaki verilere göre öyle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,254
Üyeler
141,270
Son üye
zecter
Top Bottom