Neler Yeni

Yardım Cayma bedeli 82 TL den çok gelir mi?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

şahin doğan

80+ Platinum
Valla bilmiyorum. Ben sadece TT nin söylediğini söylüyorum. Eğer altyapı Fiber olsaymış geri vermek zorunda oluyormuşuz zaten. Ama bizim ki ADSL idi. Millenicom a geçtik. VDSL porta taşındık.
Normal durumda millenicomda TT modemi veriyor ( en azından bana öyle verdi ) Belki bu durumda modemi geri almayıp millenicom kira ücreti alabilir.

Xeaph

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Ahmet Aytekin
Hiçbir taahhüt 12 aydan fazla süremez. 13. aydan itibaren bedelsiz bir şekilde taahhütünüzü iptal edebilirsiniz. İstediğiniz bir avukatla bu durumu görüşebilirsiniz.

Cihangir

80+ Gold
Millenicom'dayım. TT'den geçtim. Geçmeden önce TT'den cayma bedeli tutarı istemiştim. Yaklaşık 82 TL ödeyeceksiniz denildi. Şimdi aradığımda belli değil deniyor.
Eğer 150'TL den 1 kuruş yüksek fatura gelirse babam baya kızar bana. Çünkü millenicom a geçişi ben istedim ve 150 TL ye kadar cayma bedeli karşıladıklarını belirttiler.
kaç aylık taahhüt vardı 24 aydan fazla ise 12 aydan sonrasına cayma bedeli ödenmez

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hiçbir taahhüt 12 aydan fazla süremez. 13. aydan itibaren bedelsiz bir şekilde taahhütünüzü iptal edebilirsiniz. İstediğiniz bir avukatla bu durumu görüşebilirsiniz.
Bu konuda bilgilendirme sağlayabilir misin kıcacık?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sence uğraşmaya gerek var mı? 150 TL nin altında gelirse zaten Millenicom ödüyormuş.

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Ahmet Aytekin
Bu konuda bilgilendirme sağlayabilir misin kıcacık?

Sence uğraşmaya gerek var mı? 150 TL nin altında gelirse zaten Millenicom ödüyormuş.

*Belirsiz süreli veya süresi 1 yıl ve daha uzun bir sözleşmeyi herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve ceza ödemeksizin istediğiniz zaman feshedebilirsiniz.

*Belirsiz süreli veya süresi 1 yıl ve daha uzun bir sözleşmeyi herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve ceza ödemeksizin istediğiniz zaman feshedebilirsiniz.
İkinci sayfada en sağ üstten 3. maddeyi alıntıladım.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

İkinci sayfada en sağ üstten 3. maddeyi alıntıladım.
bakanlığın sitesine ulaşamıyorum garip bir şekilde.

şahin doğan

80+ Platinum

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Ahmet Aytekin

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Feshedebilir ama TT feshetmez. THH vs uğraşması lazım ki 82 TL için değmez.
Uğraşmak değil, onlar seninle uğraşırsa diye söylüyorum.
Yeni bilgi: 175 (Tüketici Danışma Hattı) 'i aradım .

Şu bilgiyi aktardı:
Süresi dolmadan taahhütlü aboneliğinizi sonlandırmak isterseniz: Satıcı veya sağlayıcı, aboneliğinize son verdiğiniz tarihe kadar taahhüdünüze istinaden size yaptığı tüm indirimleri, cihaz veya diğer faydaların bedelini sizden talep edebilir. 1 yıldan uzun süreli aboneliklerdeki fesih işleminiz su, doğalgaz elektrik gibi abonelikler için geçerlidir. İnternet aboneliklerini kapsamaz. İnternet sözleşmenizde ne yazıyorsa o şekilde hareket etmek durumundasınız.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İnternetin nasıl?

ExploiT

80+ Bronze
Millenicom'dayım. TT'den geçtim. Geçmeden önce TT'den cayma bedeli tutarı istemiştim. Yaklaşık 82 TL ödeyeceksiniz denildi. Şimdi aradığımda belli değil deniyor.
Eğer 150'TL den 1 kuruş yüksek fatura gelirse babam baya kızar bana. Çünkü millenicom a geçişi ben istedim ve 150 TL ye kadar cayma bedeli karşıladıklarını belirttiler.
Sana ilk seferinde yaklaşık 82₺ ödeyeceksiniz denildi ise fazla tutar çıkarsa itiraz et. Böyle bir bilginin aktarıldığını söyle. Bundan 6-7 sene önce superonline a geçerken TT'de benzer bir durum yaşamıştım bana tutar ödemeyeceksiniz diye yanlış bir bilgi verildi. Bunun üzerine 400₺ cayma bedeli çıkmıştı. O yanlış bilgi yüzünden 400₺ 'yi iptal ettirmiştim. Uğraşmıştım ama yanlış bilgi bir kere ağızlarından çıkınca bitiyor.

Top Bottom