Neler Yeni

Öneri Çekim çadırı ve Dönen stand önerisi.

En İyi Cevap
3
Bütçe
400
Selamlar telefon ile ürün çekimi için dönen stand vs çekim çadırı arıyorum. Dönen stand ve Çekim çadırı bunlar gibi ürünler arıyorum daha uygun fiyatlısı veya bu fiyata daha iyisi var mıdır? Şimdiden teşekküler.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Hayatımda ilk defa çekim çadırı diye bir şey duydum. bilgim yok kusuruma bakmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,196
İsim
.
Hayatımda ilk defa çekim çadırı diye bir şey duydum. bilgim yok kusuruma bakmayın.
Çok popüler bir şey aslında hocam.
İnstagram da bir şey alıp-satan sayfaların çoğu fotoğraflar için o çadırı kullanıyorlar.
Bende vardı birtane ama o kadar para edicek bir ürün değil.
Çok dandik kendiniz ledle uğraşıp yapsanız çok daha mükemmel olur.

En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam açıklamanızı gördüğümden beri sizi gördüğüm her konuya etiketleyesim geliyor :D Önemli değil.
Attığınız güzel ancak pahalı. 200 civarında bir şey arıyorum. Bu ürünü buldum ancak ışıkları yok. Bunu nasıl ışıklandırabilirim onun hakkında bir fikriniz var mı peki?
Çok popüler bir şey aslında hocam.
İnstagram da bir şey alıp-satan sayfaların çoğu fotoğraflar için o çadırı kullanıyorlar.
Bende vardı birtane ama o kadar para edicek bir ürün değil.
Çok dandik kendiniz ledle uğraşıp yapsanız çok daha mükemmel olur.
Hocam bir arkadaşıma hediye alıyorum ürün temiz olsun istiyorum. Çekimlerde vs güzel durmayabilir benim yapıtğım. Üstte attığım ürünü nasıl ışıklandırabilirim sizce?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Hocam açıklamanızı gördüğümden beri sizi gördüğüm her konuya etiketleyesim geliyor :D Önemli değil.

Attığınız güzel ancak pahalı. 200 civarında bir şey arıyorum. Bu ürünü buldum ancak ışıkları yok. Bunu nasıl ışıklandırabilirim onun hakkında bir fikriniz var mı peki?

Hocam bir arkadaşıma hediye alıyorum ürün temiz olsun istiyorum. Çekimlerde vs güzel durmayabilir benim yapıtğım. Üstte attığım ürünü nasıl ışıklandırabilirim sizce?
Ürün küçük gibi, belki softbox ile ışıklandırma denenebilir.

Top Bottom