Neler Yeni

Çenede Geçmeyen Leke

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
eren tezer
Selam dostlar.Aşağıda resimde olan lanet olası leke yaklaşık 1-2 yıldır benimlen beraber.3 farklı doktora gittim 10 15 yakın krem verdiler denedik vs her doktora en az 4-5 kere gittim bir poh değişmediği için hepsini bıraktım.Artık delirmek üzeriyim bir türlü kurtulamadım.Resimdeki bir tık iyi hali bazen kıp kırmızı oluyor.Daha önce böyle bir şey yaşayan veya doktor arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim bir türlü çözüm bulamadık.
IMG_1232.jpg

onurorkun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
onur örkün
Selam dostlar.Aşağıda resimde olan lanet olası leke yaklaşık 1-2 yıldır benimlen beraber.3 farklı doktora gittim 10 15 yakın krem verdiler denedik vs her doktora en az 4-5 kere gittim bir poh değişmediği için hepsini bıraktım.Artık delirmek üzeriyim bir türlü kurtulamadım.Resimdeki bir tık iyi hali bazen kıp kırmızı oluyor.Daha önce böyle bir şey yaşayan veya doktor arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim bir türlü çözüm bulamadık.
Alıntıyı görüntüle
istanbuldaysan önericegım özel klınıge gıt devlete gıdıyorsan hic bir ise yaramaz

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co
istanbuldaysan önericegım özel klınıge gıt devlete gıdıyorsan hic bir ise yaramaz
Kardeşim önerebilir misin ben İstanbuldayım şuanda ilaç tedavisi görüyorum bayağı sivilcelerim azaldı ama izler kalacak gibi gözüküyor geçmezse dediğin yere gidebilirim.

xTURANN

80+ Bronze
O Kısımda çıkan sivilce v.b şeylerle oynayıp patlatıyorsan bir tık normal gibi. Benim de hem bıyık hem de çene kısımlarımda hala deli gibi sivilce çıkıyor, gördüğüm gibi yok ediyorum. Atomlarına ayırıyorum. Fakat sonra bir bakıyorum kırmızının en açık tonuna dönmüş. Yaşadığın şehirde bulunan iyi bir özel hastaneye git, muhtemelen ilk seferde çözüme kavuşursun. Olmazsa bir daha git, yine çözüm yoksa başka özel hastaneye. O Zaman da çözüm bulamazsan yapacak bir şey yok, nt.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,798
Üyeler
140,700
Son üye
Skyntex
Top Bottom