Neler Yeni

Chat GPT İle Fotoğraf Oluşturmak

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Sosyal medyada sürekli videolar görüyorum, chatgpt mobil uygulamasına yazı ile komut verip görsel oluşturuyorlar bunu hangi uygulamadan yapıyorlar bilen var mı? Bende bir chatgpt uygulaması yüklü ama görsel konusunda yetkisi yok sadece metin üzerine çalışıyor.

BGSGP

80+ Bronze
Sosyal medyada sürekli videolar görüyorum, chatgpt mobil uygulamasına yazı ile komut verip görsel oluşturuyorlar bunu hangi uygulamadan yapıyorlar bilen var mı? Bende bir chatgpt uygulaması yüklü ama görsel konusunda yetkisi yok sadece metin üzerine çalışıyor.
GPT'de paralı diye biliyorum.

Bing AI bedavaya yapıyor onu deneyin. (Yaratıcı modundan)

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
chatgpt-3 fotoğraf oluşturamıyor ücretsiz. chatgpt-4 ile oluşturuluyor ancak ücretli. Alternatif olarak ücretsiz Bing AI kullanabilirsin

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz

Existentia

80+ Silver
hocam image oluturmak istiyorsanız chat gpt'nin ürünü olan Dall-e bing Aİ dan kat kat daha iyi ayrıca alternatif olarak stable diffusion ve midjourney var hele midjourney muazzam çalışıyor kısaca midJourney > stable diffusion > dall-e > bing AI

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz
hocam image oluturmak istiyorsanız chat gpt'nin ürünü olan Dall-e bing Aİ dan kat kat daha iyi ayrıca alternatif olarak stable diffusion ve midjourney var hele midjourney muazzam çalışıyor kısaca midJourney > stable diffusion > dall-e > bing AI
Midjourney duymuştum, sanırım mobil aplikasyonu yok değil mi?

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz
Şimdi baktım DC ile kullanılıyormuş, teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok hocam discord üzerinden çalışıyor stable diffusion içinde huggin face sitesini kullanıyorum
Teşekkür ederim

Existentia

80+ Silver
Bing'in Dall-E 3 ile çalışması dışında sorun yok.
Wow Bing gpt-4 de kullanıyor ama nedense basic taskleri yapamıyor o kadar basit olsa kimse gpt4'e para vermezdi değil mi aynı durum Image Creationda da oluyor Bing kısılmış rezil bir versiyonu

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Wow Bing gpt-4 de kullanıyor ama nedense basic taskleri yapamıyor o kadar basit olsa kimse gpt4'e para vermezdi değil mi aynı durum Image Creationda da oluyor Bing kısılmış rezil bir versiyonu
Reddit'te kısa bir araştırma sonrası insanların ChatGPT-4'den bile nerf kuşkusu duyduğunu görebilirsin.
Konunun amacına çıkmaması için uzatmayacağım fakat "beyzik task" (basit görevleri) yapamadığını söyledin; Bing tabii ki mükemmel değil fakat kullanmasını bilince çok iyi işler çıkarıyor.

Top Bottom