Neler Yeni

Çiçeksepetinden evime ürün geldi

semih3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Semih Sevici
Merhabalar geçenlerde hesaplarım falan çalınmıştı herşeyi kurtardım sanarken ama yine çalınmış galiba bilmiyorum çiçek sepeti hesabıma giriş sağlanıp bugün 3 tane ürün siparişi bir abimin evine (onun adresi kayıtlı) olduğu için ürün yollamışlar kart benim veya bi başkasının kartı değil hediyem olsun reis falan yazarak ürünler yollamış 1000tllik bişeyler almışlar biri evine gidince farkettik birini iade edebildim diğeride kişiye özel olduğu için iade olmuyormuş canlı desteğe bağlanıp konuştum ne yapmam gerekiyor

Hanaz

80+ Silver
Parayı senmi verdin

semih3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Semih Sevici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Beguile
Ben olsam Polise giderdim.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,499
İsim
Muhammet Çağrı
kendi kartım kayıtlı değildi hesabı çalan arkadaş kendisi kart kayıt edip yapmış
Gül geç o zaman hatta sipariş verilen adresi sor oraya kesene bereket diye sen de gönder.

semih3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Semih Sevici
çiçek sepetini aradığımda bana ulaşım sağlıcaklarını belirttiler polise gidiyimmi diye sorduğumda bişey demediler napsam bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gül geç o zaman hatta sipariş verilen adresi sor oraya kesene bereket diye sen de gönder.
iyide adam çalıntı kredikartı ile yaptı bunu büyük bir ihtimal ve işlemi ben gerçekleştirilmiş olarak gözükücek :D

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,499
İsim
Muhammet Çağrı
çiçek sepetini aradığımda bana ulaşım sağlıcaklarını belirttiler polise gidiyimmi diye sorduğumda bişey demediler napsam bilmiyorum

iyide adam çalıntı kredikartı ile yaptı bunu büyük bir ihtimal ve işlemi ben gerçekleştirilmiş olarak gözükücek :D
Bir şey olmaz olayları anlatırsın.

semih3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Semih Sevici
Hediye göndermiş işte ne güzel
garip sonra kendine bunu sipariş ediyordu sanırım adres bilgisi açıklamaya yazmış bende hesabın şifresini değiştirdim o sırada yarım kaldı işlemi galiba
1720708174479.png

kendi adresiyse artık bu saati alıcağı adres bende mevcut polise gidip bildireyim olmadı

1720708258051.png
Baksanıza mesaj kartına

Hanaz

80+ Silver
garip sonra kendine bunu sipariş ediyordu sanırım adres bilgisi açıklamaya yazmış bende hesabın şifresini değiştirdim o sırada yarım kaldı işlemi galibaAlıntıyı görüntüle

kendi adresiyse artık bu saati alıcağı adres bende mevcut polise gidip bildireyim olmadı

Alıntıyı görüntüleBaksanıza mesaj kartına
Cc geçmiş olabilir polise gidin en iyisi

semih3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Semih Sevici
Top Bottom