Neler Yeni

Yardım ciddi darboğaz yaşıyorum sorunu ne olabilir

Bekirraze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Bekir Gündüz
valorant oynarken performans değerlerine bakıyorum işlemcim %10 u geçmiyor hatta çoğunlukla %5 altı takılıyor ekran kartım ise en az %40, ayarlarda düşük orta veya yüksek yapsam bile tek değişen şey ekran kartı yüzdesi, r51600 af vardı gtx 1650 ile oynarken de baya bir sıkıntı yaşıyodum şimdi r52600x almama rağmen böyle devam etmekte ne yaparsam yapayım bir çözümünü bulamadım oyun baya bi gecikmeli, interneti monitörü ekran kartını işlemciyi ve hatta rami bile değiştirdim değerler hala aynı illaki anakart falan mı değiştirmem gerekiyor yoksa bilinen bir ayar varsa yardımcı olun yoksa güç kaynağını bile gerekirse değiştiricem bu şekilde oynamaktan bıktım oyunun zaten optimizasyonu bozuk benimki hepten beter, mesela gidiyorum r5 1600 gtx 1050 olan bir pcde oynuyorum benimki gibi sıkıntılar yok, sistemimde ne gibi sıkıntı var çözmüş değilim bilen varsa yardımcı olsun lütfen, formatta işe yaramıyor bilginize, geriye kalan parçalarda anakart güç kaynağı ve ssd yani bunların arasından biri sıkıntı çıkarıyorsa bildiğiniz bir yar varmı söyleyin lütfen,

benq 144 hz monitör kullanıyorum ama hiç akıcı değil tekrar söylüyorum sıkıntı ney hala çözemedim.

abcdefg1234

80+ Silver
Ekran kartının driverını DDU ile kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi ? Bu arada 1600af ile 2600x aynı performansı veriyor hemen hemen ama darboğaz olmaması lazım yinede

Bekirraze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Bekir Gündüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartının driverını DDU ile kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi ? Bu arada 1600af ile 2600x aynı performansı veriyor hemen hemen ama darboğaz olmaması lazım yinede
doğrudur kanka ama arkadaşımdada 2600x var ama onda hiçbir sıkıntı yok o yüzden bende hala sorunu başka bir yerde arıyorum

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
doğrudur kanka ama arkadaşımdada 2600x var ama onda hiçbir sıkıntı yok o yüzden bende hala sorunu başka bir yerde arıyorum
birebir aynı grafik ayarları ve çözünürlüklerimi kullanıyrosunuz?

Bekirraze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Bekir Gündüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
birebir aynı grafik ayarları ve çözünürlüklerimi kullanıyrosunuz?
evet aynı yada farklı hepsini denedik yinede hiçbir sıkıntı çıkmıyor onda ama bende aşırı kötü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,782
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1
Top Bottom