Neler Yeni

Çift monitör yapmak için iki farklı çıkış kullansam olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Nuri Özbayramoğlu
Arkadaşlar merhaba, konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Benim şuan ekran kartı çıkışımda 2 çıkış var, biri HDMI diğeri de tam bilmiyorum ama DisplayPort galiba. Şuan 60hz monitör kullanıyorum ve HDMI ile kullanıyorum. 144hz monitör alacağım ve çift monitör yapmak istiyorum. Şuanki monitörüm zaten HDMI ile bağlı diğer monitörü de DisplayPort ile bağlayarak çift monitör yapabilir miyim?
1610454457877.png

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar merhaba, konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Benim şuan ekran kartı çıkışımda 2 çıkış var, biri HDMI diğeri de tam bilmiyorum ama DisplayPort galiba. Şuan 60hz monitör kullanıyorum ve HDMI ile kullanıyorum. 144hz monitör alacağım ve çift monitör yapmak istiyorum. Şuanki monitörüm zaten HDMI ile bağlı diğer monitörü de DisplayPort ile bağlayarak çift monitör yapabilir miyim?Alıntıyı görüntüle

Evet zaten böyle çift monitör yapılır :D.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Nuri Özbayramoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet zaten böyle çift monitör yapılır :D.
Aslında başka bir forumda sormuştum ve yapabilirsin demişlerdi, az önce DA discord sunucusunda sordum bir arkadaş çift HDMI olması gerekiyor dedi, merak ettim ve tekrar konu açtım. Teşekkür ederim.

Logithx

80+ Bronze
Aslında başka bir forumda sormuştum ve yapabilirsin demişlerdi, az önce DA discord sunucusunda sordum bir arkadaş çift HDMI olması gerekiyor dedi, merak ettim ve tekrar konu açtım. Teşekkür ederim.
Öylede olur herkes tek monitörü genel olarak displayportta kullanır diğer monitörleride faklı hangi çıkış varsa ona takarak kullanırlar almadan önce bir tavsiye monitörünü displayporta hiç kullanmamışsan görüntü gelmeme gibi saçma sapan sorunlar oluyor tabi herkesde olacak diye bir şey yok displayport kablosunu kaliteli al..

Top Bottom