Neler Yeni

çift monitörde alt tab sorunu

K@dirr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Kadir Çağlar
daha 5 dakika önce çift monitör yaptım fakat bi sorunum var ana monitörümde mesela csgo oynarken öldüğüm zaman yan monitörümde masaüstüne tıkladığım zaman ana monitörümdeki csgo alt taba düşüyor.
yan ekranın masaüstüne tıkladığım zaman ana monitörümde açık csgo alt taba düşüyor düşmemesi için ne yapmam gerekiyor ?

Ramco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ramazan Sarı
daha 5 dakika önce çift monitör yaptım fakat bi sorunum var ana monitörümde mesela csgo oynarken öldüğüm zaman yan monitörümde masaüstüne tıkladığım zaman ana monitörümdeki csgo alt taba düşüyor.
yan ekranın masaüstüne tıkladığım zaman ana monitörümde açık csgo alt taba düşüyor düşmemesi için ne yapmam gerekiyor ?
knk konu ile alakasız ama vg24vq mönitörden memnun musun ? ghosting hatası olanlar varmış sende oldumu bide hangi siteden aldın

K@dirr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Kadir Çağlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk konu ile alakasız ama vg24vq mönitörden memnun musun ? ghosting hatası olanlar varmış sende oldumu bide hangi siteden aldın
knk monitör çok güzel ghosting falan fazla farkedemiyorum hiç yok galiba ama eski monitörümde hiç awp oynayamazdım şuan awp canavarı oldum mükemmel monitör
Mesaj otomatik birleştirildi:

monitörü itopyadan 1600 e aldım biraz geç gelsede memlunum en azından 400-500 tl daha ucuza aldım 12-13 güne falan geldi

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
DMT kullanabilirsin. Ben de çift monitör kullanıyorum (önceden 3), CSGO oynarken başka bir ekrana geçtiğimde oyun aşağı alıyor.
Şimdi ise programı açıp mouse imlecini ana ekrana kilitleme kısayolunu yaptığım zaman ana ekrana kilitleniyor mouse. Rahat rahat oynuyorum.

1609781209699.png

K@dirr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Kadir Çağlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
DMT kullanabilirsin. Ben de çift monitör kullanıyorum (önceden 3), CSGO oynarken başka bir ekrana geçtiğimde oyun aşağı alıyor.
Şimdi ise programı açıp mouse imlecini ana ekrana kilitleme kısayolunu yaptığım zaman ana ekrana kilitleniyor mouse. Rahat rahat oynuyorum.

Alıntıyı görüntüle
bu programı indirdim ama hala aynısı oluyor sol ekranda cs oynarken sağ ekrana tıkladığım anda cs alt taba düşüyor bunu düzeltmenin yolu yokmu

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
bu programı indirdim ama hala aynısı oluyor sol ekranda cs oynarken sağ ekrana tıkladığım anda cs alt taba düşüyor bunu düzeltmenin yolu yokmu
Dediğim gibi mouse imlecini bu programı kullanarak kilitlersen ALT TAB durumu olmaz. Yanlış yapmışsın büyük ihtimalle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
933,991
Üyeler
146,596
Son üye
Musa678
Top Bottom