Neler Yeni

Cihazınızda bir sorun tespit edildi ve yeniden başlatılacak hatası.

Manly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mertcan Göçoğlu
Merhaba. Dün gece oyun oynarken birden mavi ekran üzerinde " Bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor" yazısı çıktı ve bilgisayarı yeniden başlattı. Bilgisayarı kapattı fakat yeniden açarken fanlar vs. çalıştı, ekrana görüntü gelmedi. Ben ekran kartında sorun olabileceğini düşündüm ama emin değilim. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

İşlemci: Pentium G4560
Ekran Kartı: Palit GT1030
Anakart: Asrock H110M
Ram: Team Elite Plus 8GB DDR4 2133 MHZ
PSU: High Power 400W 80+ Bronze

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe

Manly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mertcan Göçoğlu
Sıcaklık değerlerini vs. hatırlamıyorum fakat 2 yıldır aynı oyunları oynuyorum. Daha önce bu sorunlar çıkmamıştı. Gta 5 oynarken birden bahsettiğim hatayı verdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarımı artık açabiliyorum, fakat oturum açtığım zaman aynı mavi ekranlı hatayı alıyorum ve bilgisayar yeniden başlatılıyor. Başlatılırken ise yine siyah ekranda kalıyor.

Sıcaklık değerlerini vs. hatırlamıyorum fakat 2 yıldır aynı oyunları oynuyorum. Daha önce bu sorunlar çıkmamıştı. Gta 5 oynarken birden bahsettiğim hatayı verdi.

Bilgisayarımı artık açabiliyorum, fakat oturum açtığım zaman aynı mavi ekranlı hatayı alıyorum ve bilgisayar yeniden başlatılıyor. Başlatılırken ise yine siyah ekranda kalıyor.
Bugünkü denememde bilgisayar uzun bir bekleme sonrasında açıldı. Masaüstündeyken yaklaşık 1-2 dakika içinde aynı hatayı vererek yeniden başlatma işlemine döndü.

Son düzenleme:
Top Bottom