Neler Yeni

Yardım ÇILDIRICAM oyun oynarken klavye mouse geç geliyor donuyor yardım lütfen

Bypolat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Samet polat
Arkadaşlar yeni aldığım sistemde klavye ve mouse bazı oyunlarda oynarken aniden takılıyor yada bayağı geç tepki veriyor örneğin ETS de a tuşundan elimi çekiyorum ama takılı kalıyor yada rage 2 de mouse geç haraket ediyor sıkmıyor yön tuşları geç tepki veriyor masa üstünde bi problem yok Hitman ve forest de oynadım onlarda bir sorun olmadı çok sinir edici ne yapmam gerek nası çözülücek bu teşekkürler

Arkadaşlar yeni aldığım sistemde klavye ve mouse bazı oyunlarda oynarken aniden takılıyor yada bayağı geç tepki veriyor örneğin ETS de a tuşundan elimi çekiyorum ama takılı kalıyor yada rage 2 de mouse geç haraket ediyor sıkmıyor yön tuşları geç tepki veriyor masa üstünde bi problem yok Hitman ve forest de oynadım onlarda bir sorun olmadı çok sinir edici ne yapmam gerek nası çözülücek bu teşekkürler
ddu ile ekran kartı driverini silip tekrar yükle + mouse driverini silip keza tekrar yükle bu yöntemleri dene hocam istersen

woutahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ahmet Burak
mouse kablosuz mu

Ddu nedir sahurda deniyicem dediklerini teşekkürler ek olarak bilen varsa yazabilir

pcalıcam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Aktaş
Hdd kullanıyorsan ondan olabilir benim laptoptada oluyordu

Hasan344

80+ Gold
Aygıt yöneticisinden mouse ile klavyeyi kaldırve çıkarıp tak.

Top Bottom