Neler Yeni

Cloud 2 alınır mı? kafam karıştı

promenTa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
burak
Bütçe
3000
Arkadaşlar selam kulaklıklarım 5 sene sonunda tamamen soyuldu şimdi iyi bir kulaklık almak istiyorum cs valo gibi oyunlar oynuyorum fiyat max 3k olur bana iyi bir kulaklık önerir misiniz? cloud2 almayı düşünüyordum ama artık hp üretiyor falan eskisi kadar iyi değil dediler hala almayı düşünüyorum sizce ne almalıyım

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş
ben hep cloud2 kullanıyorum hevesle başka bir şey alıp deniyorum fps oyunlar için baba kulaklık hala knk ben 2 üretici de kullandım da hp sağlam değil diyolar ama üstüne çıkıp teminmiyorum ki günde 6 saat takıyorum belki bana göre bir fark yok ses kalite aynı mik aynı sağlam değil diyorlar bi yorum yapmak istemiyorum çünkü bence aynı ya da ben anlamıyorum

promenTa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben hep cloud2 kullanıyorum hevesle başka bir şey alıp deniyorum fps oyunlar için baba kulaklık hala knk ben 2 üretici de kullandım da hp sağlam değil diyolar ama üstüne çıkıp teminmiyorum ki günde 6 saat takıyorum belki bana göre bir fark yok ses kalite aynı mik aynı sağlam değil diyorlar bi yorum yapmak istemiyorum çünkü bence aynı ya da ben anlamıyorum
günde 3-4 saat takacagım rahat olmasını istiyorum

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,008
İsim
Sinan Aba
Arkadaşlar selam kulaklıklarım 5 sene sonunda tamamen soyuldu şimdi iyi bir kulaklık almak istiyorum cs valo gibi oyunlar oynuyorum fiyat max 3k olur bana iyi bir kulaklık önerir misiniz? cloud2 almayı düşünüyordum ama artık hp üretiyor falan eskisi kadar iyi değil dediler hala almayı düşünüyorum sizce ne almalıyım
cloud 2 mikrofonu çok kötü 600tl lik kulaklıkların mic bile daha iyi ondan. Ama rahat kulaklık

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,749
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Abicim şaka mısın Cloud II nere bu kulaklık nere sound kardı olmayan bir kulaklık C-II yi nasıl geçsin ki adamın bütçe 3K bari V2 öner.
Mesaj otomatik birleştirildi:

C-II hala fiyatına göre rakipsiz 1800TL ye daha iyisi yok şuan.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,270
İsim
Kerem Çavuş

Bu da yeni indirime girdi c2 yle karşılaştırıyolar bi araştır istersen

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş
Abicim şaka mısın Cloud II nere bu kulaklık nere sound kardı olmayan bir kulaklık C-II yi nasıl geçsin ki adamın bütçe 3K bari V2 öner.

Knk ben bilerek cevap vermedim ben gpx barracuda x vpro2 kullandim fps oyunlarin da rakipsiz fikri olan da bir şey diyor olmayan da

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
C-II fiyatına göre şuan çok iyi

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş

Bu da yeni indirime girdi c2 yle karşılaştırıyolar bi araştır istersen
Bu da güzel ama TR DE popüler değil

promenTa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
burak

Hocam bende gamepower mei var ve kulaklık iyice soyuldu (5 sene sonunda )dökülüyor hyper c2 nin malzeme kaliteside beni götürürmü

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,749
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Hocam bende gamepower mei var ve kulaklık iyice soyuldu (5 sene sonunda )dökülüyor hyper c2 nin malzeme kaliteside beni götürürmü
Kozmetik olarak hor kullanırsan 2-3 sene de soyulmalar çatlaklar oluşur dikkatli kullanırsan 5 sene götürür. Daha bozulanına denk gelmedim.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,926
Üyeler
141,362
Son üye
aselkom24
Top Bottom