Neler Yeni

Cloud 2 seslerin bozulması ardından mikrofonun çalışmaması.

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Arda Eren Aslan
Oyun oynuyordum ve arkada da arkadaşlarımla discorddaydım hem oyunun hem arkadaşlarımın sesi bozuk gelmeye başladı. Böyle hem basslı hem de boğuk ve kulak yırtan cinsten bi cızırtı sesi geliyordu ne olduğunu anlamadım pcye res attım. Açıldığında sesler normaldi ancak mikrofon ses almıyordu. Her şeyi kontrol ettim. Tekrar res attım ama sonuç aynı. Sizce mikrofon bozulmuş mudur? Garantiye göndermeli miyim? Daha önce başına gelen var mı?

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Doğukan
Ses bozulma olayı bazen bana da oluyor, windows'tan ses çıkış aygıtını değiştirince düzeliyor genelde. Mikrofon olayını ilk defa duyuyorum. Ses kartıyla mı kullanıyorsun? Ses kartıyla kullanıyorsan mikrofonu kapatmış olabilir misin? Ses kartını çıkartıp taktın mı ya da sadece jak üzerinden kullanmayı denedin mi?

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Arda Eren Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ses bozulma olayı bazen bana da oluyor, windows'tan ses çıkış aygıtını değiştirince düzeliyor genelde. Mikrofon olayını ilk defa duyuyorum. Ses kartıyla mı kullanıyorsun? Ses kartıyla kullanıyorsan mikrofonu kapatmış olabilir misin? Ses kartını çıkartıp taktın mı ya da sadece jak üzerinden kullanmayı denedin mi?
Mik kapama özelliğini neredeyse hiç kullanmıyorum. O yüzden unutmuşum hatırlattığın için teşekkürler. Jakı çıkarıp takarken yüksek ihtimalle mikrofonu da kapadım :D

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Doğukan
Mik kapama özelliğini neredeyse hiç kullanmıyorum. O yüzden unutmuşum hatırlattığın için teşekkürler. Jakı çıkarıp takarken yüksek ihtimalle mikrofonu da kapadım :D
Oluyor öyle şeyler rica ederim :)

Top Bottom