Neler Yeni

Cloud III Wireless Alınır mı ?

efecanary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
efe
Önceden araştırmasını ve soru cevabını yapmıştım fakat sonradan çok eleştiri yorumu gördüm sesi çok kısık diyorlar, equ ayarıyla çözülüyor diyorlar fakat 1000 tane şey denedim yine çözemedim diyen var çok olumsuz yorum gördüm o yüzden kullanan arkadaşlar varsa gerçekten merak ediyorum alınır mı ?

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
murat
cloud 2 ve 3ün wireless versiyonlarında kablolu olanlara göre ses düşük diyorlar her zaman ama oyun için falan alıyorsan üzmez bence amazon üzerinden alıp en kötü iade edersin

efecanary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cloud 2 ve 3ün wireless versiyonlarında kablolu olanlara göre ses düşük diyorlar her zaman ama oyun için falan alıyorsan üzmez bence amazon üzerinden alıp en kötü iade edersin
Kabloluya göre düşük olması zaten normal ama insanlar ses kasılamayacak seviyede düşük diyorlar acaba monitörlerdeki ölü piksel olayı gibi kişiden kişiye kalitesi değişiyor mu şans işi mi anlamadım.

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
murat
Kabloluya göre düşük olması zaten normal ama insanlar ses kasılamayacak seviyede düşük diyorlar acaba monitörlerdeki ölü piksel olayı gibi kişiden kişiye kalitesi değişiyor mu şans işi mi anlamadım.
zannetmiyorum o kadar olacağını ama mağdur olmamak için amazon gibi yerlerden almanı tavsiye ederim en azından koşulsuz iade edersin sorun çıkarmazlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,828
Üyeler
155,483
Son üye
emirff
Top Bottom