Neler Yeni

Cloudflare Warp indirmek Faturaya yansır mı ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,928
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar İphone de Warp gibi uygulamaları daha önce hiç kullanmadığımdan etrafımda da (kulaktan dolma bile olsa) dönen bir bilgi var Warp gibi dns yada vpn uygulamaları kullanıldığında iphonelerde para kesildiğine dair bunun bir dayanağı var mıdır? İş yerinde molalarda instagrama giremiyorum bu da canımı sıkıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Boran Şimşek
Hocam pek sanmam, basit bir kullanıcıyım sadece ama böyle bir şeyin en ufak mantığı olduğunu zannetmiyorum. Şuana kadar hiç aorun yaşamadım, apple cihazlarsa ne farklı olabilirde dns ve vpnlerde sorun olabilir bilmiyorum.

DogancanYr

80+ Bronze
Tabii ki de hayır.
Cloudflare warp artık vpn oldu.
Dpı bypass için ıntra var ama iosta yok.

Svemort

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Baran YAĞÇI
Arkadaşlar İphone de Warp gibi uygulamaları daha önce hiç kullanmadığımdan etrafımda da (kulaktan dolma bile olsa) dönen bir bilgi var Warp gibi dns yada vpn uygulamaları kullanıldığında iphonelerde para kesildiğine dair bunun bir dayanağı var mıdır? İş yerinde molalarda instagrama giremiyorum bu da canımı sıkıyor.
Merhaba eğer wifi kullanıyorsan bunu yapmanı tavsiye ederim herhangi bir uygulama kullanmadan instagrama girebilirsin

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,928
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba eğer wifi kullanıyorsan bunu yapmanı tavsiye ederim herhangi bir uygulama kullanmadan instagrama girebilirsin
Mobil veri için lazım. evde dns yaptım da işteyken sıkıntı oluyor.

Top Bottom