Neler Yeni

CMD ERİŞİM ENGELLENDİ HATASI

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Merhaba cmd yi yönetici olarak çalıştırmama rağmen erişim engellendi hatası alıyorum çözümü nedir bunun yada benim yaşadığım sorun her bilgisayar açılışında c taranıyor ve onarılıyor diyor onu kaldırmaya çalışıyorum. Cmd harici çözümünü bilen varsa söylerse çok iyi olur teşekkürler.

Ekler

• resim_2024-07-01_195057670.png
    resim_2024-07-01_195057670.png
    23.8 KB · Hit: 64

setxkbmap

80+
sen en iyisi hala pcyi kullanabiliyorken bir yedek al :D

Malwarebytes programını kurup tam tarama yap bakalım ne yemişsin. sonuçlara göre çözüm üretiriz

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

setxkbmap

80+

çalıştırdan netplwiz > Gelişmiş > gelişmiş kullanıcı yönetimi ' gelişmiş > kullanıcılar 'a gir.
kendi profiline çift tıklayıp üyelik sekmesinden yetkilere bir göz at administrator değilsen ekle. olmuyorsa

sağ tık yeni bir kullanıcı oluştur ona tüm yetkileri tanımla cmd yi shift sağ tık ile farklı kullanıcı olarak çalıştır bakalım olacak mı

yine olmazsa system32 altından cmd nin yetkilerine bir bak manuel eklemeyi dene kendi profillerini

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Barış Seyhan
Merhaba cmd yi yönetici olarak çalıştırmama rağmen erişim engellendi hatası alıyorum çözümü nedir bunun yada benim yaşadığım sorun her bilgisayar açılışında c taranıyor ve onarılıyor diyor onu kaldırmaya çalışıyorum. Cmd harici çözümünü bilen varsa söylerse çok iyi olur teşekkürler.
SSD mi HDD'mi kullanıyorsunuz HDD kullanıyorsanız sağlık testi yaptınız mı? Elektrik kesilmeleri veya zorla kapatma olduğundan dolayı açılışta diskler taranıyor olabilir.

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
SSD mi HDD'mi kullanıyorsunuz HDD kullanıyorsanız sağlık testi yaptınız mı? Elektrik kesilmeleri veya zorla kapatma olduğundan dolayı açılışta diskler taranıyor olabilir.
m2 ssd kullanıyorum sağlığı gayet iyi

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
çalıştırdan netplwiz > Gelişmiş > gelişmiş kullanıcı yönetimi ' gelişmiş > kullanıcılar 'a gir.
kendi profiline çift tıklayıp üyelik sekmesinden yetkilere bir göz at administrator değilsen ekle. olmuyorsa

sağ tık yeni bir kullanıcı oluştur ona tüm yetkileri tanımla cmd yi shift sağ tık ile farklı kullanıcı olarak çalıştır bakalım olacak mı

yine olmazsa system32 altından cmd nin yetkilerine bir bak manuel eklemeyi dene kendi profillerini
administrator var yetkilerde

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Barış Seyhan
yazdığın şeylerin command prompt user rights problemiyle trilyonda bir ihtimali bile yok o yüzden :peepokalp:
Asıl sorun bilgisayarı açınca disklerin taranılıyor ve onarılıyor hatası alması. Arkadaş bunu kapatmak icin CMD'yi kullanmak istediğinde bu hatayı almış. Ben bu sorun için yazmıştım o cevabı. Yani iki farklı sorundan bahsetmiş. Okuduğunuz anlama probleminiz var galiba.

Son düzenleme:
Top Bottom