Neler Yeni

Cmd ile windows etkinleştirdim pişman oldum

Naze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda
Yeni bilgisayar aldım, Windows deneme sürümünde olduğu için sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı çıkıyordu, ben de rahatsız oldum ve dayanamayıp programsız Windows etkinleştirmeyi araştırdım ama zararlarına vs. bakmadım. Windows'u CMD kullanarak etkinleştirdim ama sonrasında biraz daha araştırdım ve KMS diye bir şey gördüm etkinleştirmez olaydım. şu anda gözle görülür bir sıkıntı yok ama içime dert oldu ya bir şey olursa diye. malum bilgisayarım yeni .bu KMS'den nasıl kurtulabilirim? Ne olur yardımcı olun.

BeKo'O

80+ Silver
Ben pişman oldum diyince bir şey oldu sandım o nasıl başlık öyle. Ayrıca yaklaşık olarak 5-6 aydır yani temmuzdan beri Ücretsiz Etkinleştirmeli kullanıyorum ve daha bir şey olmadı lisans da bitmedi.

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Buğra
olaya bi girişi varki sanki fbi evini bastı al bi lisans anahtarı değiştir beğenmediysen lisans anahtarını

Naze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben pişman oldum diyince bir şey oldu sandım o nasıl başlık öyle. Ayrıca yaklaşık olarak 5-6 aydır yani temmuzdan beri Ücretsiz Etkinleştirmeli kullanıyorum ve daha bir şey olmadı lisans da bitmedi.
Bir sıkıntı yok ama yok sunucuya bağlanıyor vs. gibi şeyler okuyunca içime kurt düştü, ya bir şey olursa diye. Bilgisayarım yeni olduğu için büyük ihtimal. Format atsam ve oem key girsem geri alabilir miyim bu yöntemi ya da gerek var mı? Buradaki bir rehberden bakarak yaptım.

BeKo'O

80+ Silver
Bir sıkıntı yok ama yok sunucuya bağlanıyor vs. gibi şeyler okuyunca içime kurt düştü, ya bir şey olursa diye. Bilgisayarım yeni olduğu için büyük ihtimal. Format atsam ve oem key girsem geri alabilir miyim bu yöntemi ya da gerek var mı? Buradaki bir rehberden bakarak yaptım.
Bir şey olmaz. İstersen bir anti-virüs işe birlikte kullan malwarebytes veya kaspersky gibi. Eğer güvenmiyorsan format at gerçekten güvenilir bir yerden OEM key al 20-50TL arasına

Naze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda
Bir şey olmaz. İstersen bir anti-virüs işe birlikte kullan malwarebytes veya kaspersky gibi. Eğer güvenmiyorsan format at gerçekten güvenilir bir yerden OEM key al 20-50TL arasına
Format attığım zaman kms sunucuları ile bağlantıyı keser değil mi?

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Yeni bilgisayar aldım, Windows deneme sürümünde olduğu için sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı çıkıyordu, ben de rahatsız oldum ve dayanamayıp programsız Windows etkinleştirmeyi araştırdım ama zararlarına vs. bakmadım. Windows'u CMD kullanarak etkinleştirdim ama sonrasında biraz daha araştırdım ve KMS diye bir şey gördüm etkinleştirmez olaydım. şu anda gözle görülür bir sıkıntı yok ama içime dert oldu ya bir şey olursa diye. malum bilgisayarım yeni .bu KMS'den nasıl kurtulabilirim? Ne olur yardımcı olun.
Önce istersen bu videoyu seyret neler olabilir, bence format at sonra 10-20tllik oem key al

Bir şey olmaz.
Olur gayet bilgisayarını sunucu olarak kullanıyorlar gibi bir şey
İstersen bir anti-virüs işe birlikte kullan malwarebytes veya kaspersky gibi.
Eğer KMS varsa onu antivirüs ortaya çıkarmaz

Naze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda
Tamam format atacağım ama o sunucularla bağlantıyı keser değil mi? Bakarak yaptığım rehberde formattan sonra gittiği, tekrar aktifleştirmek için aynı yöntemleri tekrar etmem gerektiği yazıyor. Formattan sonra oem key alıp girince Microsoft sunucularına bağlanır değil mi?

Top Bottom