Neler Yeni

ÇOCUK İSTİSMARI MI OLUYOR?

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2

cagriunveren

80+ Bronze

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Üst bölge istismara gireceğini sanmam. Sonuçta denize vb. girerken minicik çocuklar bile başkalarını görüyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gel bunu yobaz ailesine anlat.
Sahile gidince herkes yarı çıplak şekilde zaten. Özel bölgesini atmadığı sürece bence sorun yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
muhmammet yılmaz
Dostlar merhaba,
Bir tanıdığımın başından olay geçmiş. Olay şu şekilde;
17 yaşında genç bir kız ile 21 yaşında genç erkek karşılıklı konuşmaya tabiler. 17 yaşındaki genç kız, karşısındaki 21 yaşındaki erkekten sadece üst bölge fotoğrafı istiyor ve erkek de ona atıyor. Sonrasında konuşma normal şekilde devam ediyor. İki kişi arasında "öperim, sarılırım" vb. gibisinden konuşma devam ediyormuş. Ve kızın ailesi bu konuşmaları görüp, karşısındaki 21 yaşındaki erkeğe çocuk istismarı iddiasıyla dava açacaklarını söylüyor. Sizce bu durum, çocuk cinsel istismarına giriyor mu?

Böyle bir olayı hayatımda ilk defa duyuyorum ve ilk defa karşılaşıyorum. Bana yöneltilen soruya doğru düzgün cevap veremedim açıkçası. Sizin görüşünüz neler?
Bence İkisinin Yanlışı Var Fakat Burdaki Daha Büyük Yanlışı Olan Kişi 21 Yaşındaki Erkek Tarafı,Kendisi Kızdan Daha Olgun Ve Mantık Yürütebileceğiden Dolayı 17 Yaşındaki Kız İle İrtibatı Kesebilirdi Ve Üst Bölge Foto Göndermeyebilirdi,Bunun Yanlış Olduğunu Anlayabilirdi,Fakat Bana Göre Bunun Çokta Büyütülmesine Gerek Yoktu Çünkü İkiside Rızası Vardı,Bence Burdaki Şey Yanlış Değil Hatadır Ve Kızının Ailesi Bunu Kızına Anlatmaktansa Ve İzah Etmektense Direkt Dava Açmaları Bana Göre Yanlış Bir Davranış.

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
eğer gerçekten dava etme olayı olacaksa. Umarım işleme alınması aylar sürer ve kız 18 yaşını doldurmuş olur.
Ama olayın yaşandığını zaman baz alınmaz mı? Benim bir bilgim yok , fikir yürüttum .

cagriunveren

80+ Bronze
Bence İkisinin Yanlışı Var Fakat Burdaki Daha Büyük Yanlışı Olan Kişi 21 Yaşındaki Erkek Tarafı,Kendisi Kızdan Daha Olgun Ve Mantık Yürütebileceğiden Dolayı 17 Yaşındaki Kız İle İrtibatı Kesebilirdi Ve Üst Bölge Foto Göndermeyebilirdi,Bunun Yanlış Olduğunu Anlayabilirdi,Fakat Bana Göre Bunun Çokta Büyütülmesine Gerek Yoktu Çünkü İkiside Rızası Vardı,Bence Burdaki Şey Yanlış Değil Hatadır Ve Kızının Ailesi Bunu Kızına Anlatmaktansa Ve İzah Etmektense Direkt Dava Açmaları Bana Göre Yanlış Bir Davranış.
Maalesef öyle dostum.

cagriunveren

80+ Bronze
Ama olayın yaşandığını zaman baz alınmaz mı? Benim bir bilgim yok , fikir yürüttum .
Yani şöyle, kız 17 yaşını doldurduktan sonra fikrini beyan etme konusunda özgür olup, geçmişte yaşadığı şeylerden şikayetçi olmadığını anlatır ise suçlamalar düşebilir.

Sizin tanıdığınız erkek olan mı kız olan mı?
Erkeği tanıyorum

cagriunveren

80+ Bronze
Kızın isteğinin bir önemi yok, bir şey olmasa bile dosyasına işleyecek. Geçmiş olsun.
Dosyasına işleyecek evet. Fakat umarım ceza almaz. Ya da ailesi gözünü korkutmak için böyle bir şey söylemiştir.

Hayat çok acımasız ve üzücü. Yazık gerçekten.

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Dosyasına işleyecek evet. Fakat umarım ceza almaz. Ya da ailesi gözünü korkutmak için böyle bir şey söylemiştir.

Hayat çok acımasız ve üzücü. Yazık gerçekten.
Aileleri konuşturup bir şekilde olayı tatlıya bağlamayı denesinler bence, yapacak başka bir şey yok gibi.

Top Bottom