Neler Yeni

Çocukluğumun oyunu olan eski bir ıyun

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,312
İsim
Selim
malesef o deil grafikleri gayet iyi br oyunndu
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet baktım ve bu oyun peki bu oyun hala oynanabiliyormu
Klasik Wolfteam vakası oldu ve kapandı sonrasini bilmiyorum ama şunu demeliyim ki rakion online bu attığım oyun şuan ki oyunlardan daha fazla keyif veriyordu ama bu oyunu yapan firma para göz olduğu için hile satışını el altından yaptı ve bu sonu oldu. Yaptığı oyunların çoğun da hile olur ve çözümü yok çünkü kendisini satıyor.

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Yağız Arslan Baytekin
arkadaşlar eskiden oynadığım bir online oyun vardı oyunun ne olduğunu unuttum oyun online oynanan steam veya farklı bir şirketin yapmış olabileceği eski bir oyun oyun içeriğine gelecek olursak
oyunda arkadaşlarınla beraber takım olup zombileri öldürebbildiğin mekanikleri güzel çeşit çeşit silahlar bulunan ekipmanlarını geliştirebildiğin bir oyundu oyun içi materyalleri oyun içi pazarda satabiliyordum
görevlerde zombi baskınlarına gidip baskınları tamamlıyorduk farklı oyuncularla ticaret yapabiliyorduk oyun içinde elit suitler felan vardı en popüler silahlardan biride bi elinde kalkan bir elinde tabanca olan silahtı
silahların gendine özel yetenekleri felan vardı kısacası cocukluğumun oyunuydu anlattığım gibi bir oyun bilen veya duyan oyunun ismini cevap oolarak yazarsa cok müteşekkir olurum şimdiden teşekkürler
Buna benzer bir oyun oynamıştım 6 yaşında felan yan yana arkadaşlarımla kol ile PlayStation 3 den oynamıştım bir mekana toplu bir baskın yapıyorduk orayı temizledikçe zombiler geliyor du her rage de bir kutu geliyordu içinden silah falan çıkıyordu güzel Di hatırlasam şimdi çok iyi olacak da zamanında grafikleri mükemmel geliyordu şimdi nasıl olduğunu merak ediyorum bir aklıma gelse

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
yahya batu bakaray
arkadaşlar eskiden oynadığım bir online oyun vardı oyunun ne olduğunu unuttum oyun online oynanan steam veya farklı bir şirketin yapmış olabileceği eski bir oyun oyun içeriğine gelecek olursak
oyunda arkadaşlarınla beraber takım olup zombileri öldürebbildiğin mekanikleri güzel çeşit çeşit silahlar bulunan ekipmanlarını geliştirebildiğin bir oyundu oyun içi materyalleri oyun içi pazarda satabiliyordum
görevlerde zombi baskınlarına gidip baskınları tamamlıyorduk farklı oyuncularla ticaret yapabiliyorduk oyun içinde elit suitler felan vardı en popüler silahlardan biride bi elinde kalkan bir elinde tabanca olan silahtı
silahların gendine özel yetenekleri felan vardı kısacası cocukluğumun oyunuydu anlattığım gibi bir oyun bilen veya duyan oyunun ismini cevap oolarak yazarsa cok müteşekkir olurum şimdiden teşekkürler
Oyunda karektere 3.bakistan mi kullaniyorduk q ile takla atiyordu hatta ileri dogru eger buysa kalkti bu oyun

Top Bottom