Neler Yeni

Cod Warzone şimdi başlanır mı

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
Herkese selam epeydir yeni bir battle royale oyunu canım çekiyordu pubg den sıkıldım artık zamanında pc kaldırmadığı için oynayamadığım warzone'u oynamak istiyorum sizce şimdi arkadaşlarla beraber başlanır mı
Aynı zamanda P2W var mıdır

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Herkese selam epeydir yeni bir battle royale oyunu canım çekiyordu pubg den sıkıldım artık zamanında pc kaldırmadığı için oynayamadığım warzone'u oynamak istiyorum sizce şimdi arkadaşlarla beraber başlanır mı
Ben rainbow six siege tercih ederdim ama başlanır her türlü bnc

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Murat Karagöl
Oyun hile dolu sakın başlama. Warzone 2 çıktığından beri oynuyordum fakat bıraktım. Hilelere çözüm bulmamalarının bahanesi de Black Ops 6 geliştiriliyormuş da ona yönelmişler güya. Böyle saçma bir bahane olur mu?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Buğra
başlama hile dolu ve artık eski keyfi vermiyor pubg oyna daha iyi o kadar diyorum 2020 den beri oynuyordum warzone u ama oyunu aşırı bozdular ve sildim 3 ay önce

ANYA

80+ Bronze
dün oynadım 1050 lvl adam günde 4-5 tane hile gördüm bildiği aim kitliyor hem izliyor bide hepsi aimassit kullanıyor onu yüzünde zevkim kaçırıyor zaten hile gibiydi zıplarak kafasına kitliyor hem sis içinde aim kitliyor aimassit sayesine, mouse oynayan hiç görmedim crossplayer getirse sorun çözülecek zaten ama getirmiyor işte :D

Top Bottom