Neler Yeni

Cod Warzone sürekli çöküyor

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Yakın zamanda yeni sistem aldım. Diğer oyunları sorunsuz oynayabiliyorum ancak Warzone sürekli oyundan atıyor. PCyi kurup oyunu ilk açtığımda hiç sıkıntısız oynayabiliyordum ama 2. kere girmeye çalıştığımdan beri sürekli çöküyor. Oyundan attığında DirectX ile ilgili uyarı veriyor. Tekrar girmek istediğimde uyarı verip ayarlarım sıfırlansın mı diye soruyor. Evet sıfırlansın dersem 720p de başlatıyor oyunu. Oyunu ayarlarda 2kya aldıktan 30 sn sonra tekrar çöküyor. Eğer hayır sıfırlanmasın dersem yükleme ekranında çöküyor ve aynı DirectX hatasını veriyor. Az önce tekrar girip oyunu 2kya aldığımda sistem kapandı ve Wattman uyarısı verdi. Yanına bir de bu uyarı geldi:
1656362053281.png

Sonra tekrar denedim oyun yine çöktü ama hiç Wattman almadım. Dediğim gibi bu sadece Warzoneda oldu diğer oyunlarda sıkıntı olmadı.
Bir de bütün oyunlar sistemi algıla diyince hep en düşük ayarlara alıyor ve 720p yapıyor görüntüyü.
Sistem özelliklerim:
RAM CRUCİAL BALLİSTİX 3200Mhz CL16 2x 8GB
SSD PNY CS3030
Ekran kartı XFX MERC RX6750XT
Anakart MSİ MAG B550M MORTAR
İşlemci R5 5600
Mesaj otomatik birleştirildi:

1656363417986.png

Oyundan atınca verdiği uyarı bu.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
Görüntü ayarların neler? Scan repair yapmanı önermiyorum, oyunu komple silip tekrar yükleyebilirsin. dev error hataları genellikle ekran kartı güncellemen geride kaldığından ötürü hata veriyor warzone'da. Oyunu silip tekrar yükledikten sonra oyunu başlatma belgelerimde ki call of duty dosyasını komple sil öyle oyuna giriş yap

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görüntü ayarların neler? Scan repair yapmanı önermiyorum, oyunu komple silip tekrar yükleyebilirsin. dev error hataları genellikle ekran kartı güncellemen geride kaldığından ötürü hata veriyor warzone'da. Oyunu silip tekrar yükledikten sonra oyunu başlatma belgelerimde ki call of duty dosyasını komple sil öyle oyuna giriş yap
Oyunu silip yüklemiştim dün hala düzelmedi. Amd driver olarak 22.5.1 yüklemiştim 22.5.2 den daha stabil dedikleri için. Oyun yüklüyken bir kaç tane şey daha deniyeyim olmazsa sizin dediğiniz gibi silip yüklerim.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Furkan Emre Asım
Texture resolution high sa normale çek. Ben o şekilde çözdüm

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Texture resolution high sa normale çek. Ben o şekilde çözdüm
Bios güncelledim şuan sıkıntı yok oynayabiliyorum

Top Bottom