Neler Yeni

(ÇÖZÜLDÜ) Cyberpunk 2077 Topu dikti

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Türkcan
tıpatıp aynı sorunu yaşıyorum . büyük heveslerle aldıgım oyunu oynayamıyorum . çözen varsa yazabilir mi lütfen
Mesaj otomatik birleştirildi:

tıpatıp aynı sorunu yaşıyorum . büyük heveslerle aldıgım oyunu oynayamıyorum . çözen varsa yazabilir mi lütfen
Yok hocam bunun çözümü yok güncelleme gelmiş güncelledim fakat aynı iade edicem. Bu şekilde oyun çıkarılmaz 7 yılda

VitoScaletta

80+ Gold
istikbal g*tlerdedir diyen bi firmanın oyununu ben asla almıycam zaten oyun satın almıyorum afmskdlmfdsakdsafmkl crack indiririm miss

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Türkcan
istikbal g*tlerdedir diyen bi firmanın oyununu ben asla almıycam zaten oyun satın almıyorum afmskdlmfdsakdsafmkl crack indiririm miss
ya korsana karşıyım ama gerçekten 250 tl ödeyip oyunu oynayamamak çok moral bozuyor ve crack yükleyenler büyük ihtimal oyunu şu an çok rahat oynuyorlar. Paramız ile rezil olmak buna denir

VitoScaletta

80+ Gold
ya korsana karşıyım ama gerçekten 250 TL ödeyip oyunu oynayamamak çok moral bozuyor ve crack yükleyenler büyük ihtimal oyunu şu an çok rahat oynuyorlar. Paramız ile rezil olmak buna denir
sen paranı vermişsin firmaya destek olmuşsun crack indirip oynayabilirsin zaten CD Projekt Red eskiden korsan oyun satan şirketti o yüzden oyununa hiç bi koruma eklemedi isteyen destek olsun istemeyen olmasın korsan oynasın diye senin korsan oynamak en büyük hakkın destek olmuşsun firmaya

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,622
İsim
Heath Ledger
Yok hocam bunun çözümü yok güncelleme gelmiş güncelledim fakat aynı iade edicem. Bu şekilde oyun çıkarılmaz 7 yılda
katılıyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen paranı vermişsin firmaya destek olmuşsun crack indirip oynayabilirsin zaten CD Projekt Red eskiden korsan oyun satan şirketti o yüzden oyununa hiç bi koruma eklemedi isteyen destek olsun istemeyen olmasın korsan oynasın diye senin korsan oynamak en büyük hakkın destek olmuşsun firmaya
korsanda virüs tehlikesi var ama :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Türkcan
desteğimi geri alıyorum ama iade ettim. Bilmiyorum emeğe saygı olsun diye alıyorum zaten zar zor alıyoruz bunda da çalışmayacağı tuttu. Neyse her şerde bir hayır vardır

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
desteğimi geri alıyorum ama iade ettim. Bilmiyorum emeğe saygı olsun diye alıyorum zaten zar zor alıyoruz bunda da çalışmayacağı tuttu. Neyse her şerde bir hayır vardır
Her işte hayır yoktur maalesef.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,622
İsim
Heath Ledger

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1