Neler Yeni

Çözüldü. Gta5 en iyi nasıl sıkıştırılır gb azaltma..?

JackieTR

80+ Bronze
Düzenleme : KONU AYLAR ÖNCE ÇÖZÜLMÜŞTÜR.

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle oyunlar orijinal ondan kuşkunuz olmasın benim netim hızlı o yüzden sıkıntı yok. Yeğenim neti 16mbps denilen yani 1.6 mb olan İnternet var. Belki de daha da düşük..

Bu oyunu anca 3 günde belki indire bilir.. Lafın kısası part, part sıkıştırma yapmak istiyorum ortalama 90-100 gb büyüklüğünde ki bir oyunu winrar - 7zip haricinde en iyi sıkıştırma nasıl yapabilirim.

Bunu upload edip o da indirsin.. Genelde Mediafire kullanıyorum Google drive büyük dosyalarda sorun çıkartıyor.

Soru bu şekilde sıkıştırma olarak nasıl bir yöntem önerirsin ya da başka yöntem var mıdır.. Yakın olsak 128gb usb var ona atar veririm ama şehir dışı uzaklıktayım.

Önerilerinizi bekliyorum.. Şimdiden teşekkürler. 🙏

Son düzenleme:

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Barış Sayan
Hocam anlık olarak GTA 5 bende 109 Gb. Hesapladığımda yaklaşık 16 saat gibi bir sürede ineceğini söylüyor. Bu gece açık bıraksın bilgisayarı, yarın saat dörtte hazır. Sıkıştırma için bilen arkadaşlar yardımcı olurlar ama çok vaktinizi alacaktır haberiniz olsun. Çünkü çok büyük dosyalar.
1691269425692.png

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle oyunlar orijinal ondan kuşkunuz olmasın benim netim hızlı o yüzden sıkıntı yok. Yeğenim neti 16mbps denilen yani 1.6 mb olan İnternet var. Belki de daha da düşük..

Bu oyunu anca 3 günde belki indire bilir.. Lafın kısası part, part sıkıştırma yapmak istiyorum ortalama 90-100 gb büyüklüğünde ki bir oyunu winrar - 7zip haricinde en iyi sıkıştırma nasıl yapabilirim.

Bunu upload edip o da indirsin.. Genelde Mediafire kullanıyorum Google drive büyük dosyalarda sorun çıkartıyor.

Soru bu şekilde sıkıştırma olarak nasıl bir yöntem önerirsin ya da başka yöntem var mıdır.. Yakın olsak 128gb usb var ona atar veririm ama şehir dışı uzaklıktayım.

En temizi kendi indirsin, en kötü 2 gecede iner. Sen sıkıştırsan arada bir dosya kaynasa bozulsa falan kaç saatlik uğraş çöp olacak.

Korsan olsa daha iyi yollar var da orijinal oyunda mecburen indirecek.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arif

Hocam 1.6mb hızda indirirse 3 gün sürmeyecektir bende 1.7-1.9 hızlarında indirdim 20 saat sürdü. Sizde şimdi bırakırsanız yarın akşama doğru inmiş olur.

JackieTR

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardesim 12 gb var ama haritanin cogu yeri yok ama f3 tusuyla yuklu olan yerlere gideblirisin https://drive.google.com/file/d/12rDpfQW-duFWazbBq4LirYCekJ6e_xGP/view bide kardes rar dosyasindan social clup diye bir dosya cikacak onu programdataya at programdata ise c veya d diskindedir gözükmüyosa yukarda görünüm diye bir yer var ordan gizli dosyalari gösteri ac
Hocam 1.6mb hızda indirirse 3 gün sürmeyecektir bende 1.7-1.9 hızlarında indirdim 20 saat sürdü. Sizde şimdi bırakırsanız yarın akşama doğru inmiş olur.
Hocam konu 3 ay öncesine ait o zamandan bu zamana kaç tane gta rdr2 indirdim.. Başkasına yardımcı olmakla mı ilgili bilmiyorum ama konu tarihine baksanız yeterli olurdu.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arif
Hocam konu 3 ay öncesine ait o zamandan bu zamana kaç tane gta rdr2 indirdim.. Başkasına yardımcı olmakla mı ilgili bilmiyorum ama konu tarihine baksanız yeterli olurdu.
Malum biri mesaj yazdığı zaman konu anasayfada çıkınca bende dikkat etmeden yeni sandım kusura bakmayın.

JackieTR

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Malum biri mesaj yazdığı zaman konu anasayfada çıkınca bende dikkat etmeden yeni sandım kusura bakmayın.
Sorun değil çözüldü tagı eklenmiyor buraya yeni konu gibi gözüküyor. İyi forumlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,087
Üyeler
141,531
Son üye
leowen
Top Bottom