Neler Yeni

Çözüldü: Win10 arama çubuğunda garip arama yazıları neden çıkar..? Foto ekte.

JackieTR

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar. Win10 kullanıyorum ve genellikle gözüme takılıyor. Arama çubuğunda garip arama yazıları çıkıyor.

Elden tek tek siliyorum ama daha sonra tekrar oluşuyor. Win10 korsan zaten DA Forumun Win10 etkinleştirme konusun dan kullanıyorum.

Acaba Korsan Win10 olduğu için mi yoksa başka bir problem mi..?

Benim gibi bu sorunu yaşayanlar var mı..? Pc yeni format attım ondan önce de vardı.

Fotolar :

Ekler

• Win10.png
    Win10.png
    618.6 KB · Hit: 23
  • win10 2.png
    win10 2.png
    611.5 KB · Hit: 17

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Arama kutusuna tıklayınca sağ üstte üç nokta var ona tıkla sonra arama ayarlarına tıkla orda altta geçmiş var onu kapatınca bi daha arattığın şeyler orda çıkmıyor. Onun yerine önerilen uygulamalar falan çıkıyor.

JackieTR

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arama kutusuna tıklayınca sağ üstte üç nokta var ona tıkla sonra arama ayarlarına tıkla orda altta geçmiş var onu kapatınca bi daha arattığın şeyler orda çıkmıyor. Onun yerine önerilen uygulamalar falan çıkıyor.
Sağ ol hocam habire karşıma çıkıyor türlü, türlü düşüncelere giriyordum. Tedirginde ediyor pc de ne kadar antivirüs olsa da neyse tekrar sağ olun. İyi forumlar. 🙏 :)

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Sağ ol hocam habire karşıma çıkıyor türlü, türlü düşüncelere giriyordum. Tedirginde ediyor pc de ne kadar antivirüs olsa da neyse tekrar sağ olun. İyi forumlar. 🙏 :)
Rica ederim hocam size de iyi forumlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,320
Üyeler
151,881
Son üye
BluntLofty
Top Bottom