Neler Yeni

[Çözüm] Max Payne 3 Dil dosyaları nerede

SarampoL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Anıl Öztürk
Arkadaşlar selam oyunun dil dosyaları için çok konu açılmış hepsi cevapsız kalmış bu konuyla ilgili türkçe kaynak bulamadım

Dil dosyaları için ;

Max Payne 3 > dlc3_pack , dlc4_pack , dlc5_pack ve mode_pack dosyaları içerisindeki gxt dosyalarıdır
Max Payne 3 > update.rpf > common > text klasörünün içerisindeki gxt dosyalarıdır

Bu dosyaları OpenIV uygulamasıyla açabilir düzenleyebilirsiniz düzenlemek için uygulamanın sağ üst sekmesindeki edit modunu aktifleştirmeniz gerekiyor ancak öncesinde düzenleme yapacağınız dosyaların yedeklerini alın

Edit: Ek olarak Max Payne 3'ün Türkçe yaması mevcut Oyunçeviri ekibine bu hizmetten dolayı teşekkür ederim ancak yayınladıkları yama exesinde virüstotal'deki sonuçlar beni memnun etmedi eğer yamayı kurmadan Türkçe oynamak isteyen olursa şunları yapın ;

7z Uygulamasını bilgisayarınıza kurun
Yamayı indirin

Yamayı RAR dan çıkartıp içerisindeki .exe ye sağ tıklayıp 7z-zip sekmesinden > Max_Payne_3_Türkçe_Yama klasörüne ayıkla seçeneğini seçin aynı klasördeki oluşan klasöre girin update.rpf dosyasını Max Payne 3 oyununun içindeki update.rpf ile değiştirin böylelikle setup a gerek olmadan türkçeleştirmiş olacaksınız ancak yinede önceden orjinal update.rpf dosyasının yedeğini alın.

Son düzenleme:

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
Arkadaşlar selam oyunun dil dosyaları için çok konu açılmış hepsi cevapsız kalmış bu konuyla ilgili türkçe kaynak bulamadım

Dil dosyaları için ;

Max Payne 3 > dlc3_pack , dlc4_pack , dlc5_pack ve mode_pack dosyaları içerisindeki gxt dosyalarıdır
Max Payne 3 > update.rpf > common > text klasörünün içerisindeki gxt dosyalarıdır

Bu dosyaları OpenIV uygulamasıyla açabilir düzenleyebilirsiniz düzenlemek için uygulamanın sağ üst sekmesindeki edit modunu aktifleştirmeniz gerekiyor ancak öncesinde düzenleme yapacağınız dosyaların yedeklerini alın
Ben Kurulum TV den yüklemiştim.Herşeyi açıklıyor orda başka oyunlarda sorun çeken arkadaşlar olursa bakabilir

SarampoL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Anıl Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ek olarak Max Payne 3'ün Türkçe yaması mevcut Oyunçeviri ekibine bu hizmetten dolayı teşekkür ederim ancak yayınladıkları yama exesinde virüstotal'deki sonuçlar beni memnun etmedi eğer yamayı kurmadan Türkçe oynamak isteyen olursa şunları yapın ;

7z Uygulamasını bilgisayarınıza kurun
Yamayı indirin

Yamayı RAR dan çıkartıp içerisindeki .exe ye sağ tıklayıp 7z-zip sekmesinden > Max_Payne_3_Türkçe_Yama klasörüne ayıkla seçeneğini seçin aynı klasördeki oluşan klasöre girin update.rpf dosyasını Max Payne 3 oyununun içindeki update.rpf ile değiştirin böylelikle setup a gerek olmadan türkçeleştirmiş olacaksınız ancak yinede önceden orjinal update.rpf dosyasının yedeğini alın.

Top Bottom