Neler Yeni

çözünürlük değiştirince ekran gitti

Serhatb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Serhat Batur
merhaba yeni laptop aldim nvidia denetim masasında ozel cozunurluk olusturma ayarlari yok bende eski oyunlar oynuyorum oyuna giremedim 800x600 cozunurluk istiyordu cru diye bir programla cozunurluk olusturdum yeniden baslattim asus ekrani aciliyor windows a gecince siyah ekranda kaliyor windows geliyormu onuda bilmiyorum bios a girmeye calistigimda administrator parolasi istedi cihazi aldigim kisiden bu parolayi alicam format atsam duzelir ama nasil atacağımı bilmiyorum marka hp i5 8 gen mx130 sistem ozellikleri

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
usb ile format atmada sıkıntı yaşayabilirsin çünkü yine biosa girmen lazım. belki ez bot menu gibi bir yer var oraya girerken şifre istemezse usbyi seçip direk format atarsın.

Serhatb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Serhat Batur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
usb ile format atmada sıkıntı yaşayabilirsin çünkü yine biosa girmen lazım. belki ez bot menu gibi bir yer var oraya girerken şifre istemezse usbyi seçip direk format atarsın.
aklima bir yontem geldi laptop un gosteremedigi 800x600 cozunurlugu televizyon veya monitore baglamayi deneyecrgim goruntu alirsam eski haline dondurebilirim

Serhatb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Serhat Batur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aklima bir yontem geldi laptop un gosteremedigi 800x600 cozunurlugu televizyon veya monitore baglamayi deneyecrgim goruntu alirsam eski haline dondurebilirim
sorunu çözdüm televizyona bağlayınca görüntü alabildim

Top Bottom