Neler Yeni

Coil Whine Sesi Artar mı?

Axraelf

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yaşar Dündar
Palit GTX 1650 GP OC GDDR6 Ekran kartımda coil whine sorunu var, CS:GO, Valorant tarzı oyunlarda fps limitini kaldırdığımda 250-300 fpslerde hafif coil whine sesi geliyor. FPS limiti olmadan böyle oyunları oynamaya devam edersem coil whine sesi ilerde artar mı?

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,639
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Palit GTX 1650 GP OC GDDR6 Ekran kartımda coil whine sorunu var, CS:GO, Valorant tarzı oyunlarda fps limitini kaldırdığımda 250-300 fpslerde hafif coil whine sesi geliyor. FPS limiti olmadan böyle oyunları oynamaya devam edersem coil whine sesi ilerde artar mı?
Artmaz diye biliyorum. Yüksek FPS'lerde olabilir öyle durumlar. Karta zararı yok. Sesten rahatsız olursanız bu sorun genellikle garanti kapsamındadır lakin rahatsızlık duymuyorsanız da garanti süresini beklemenin gerekli olduğunu düşünmüyorum. Yine sizin tercihinize kalmış.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Kart nekadar kendini kullanır ve zorlar ise daha fazla ses çıkartır
Fpsyi kısarak sesi düşürebilirsiniz

Axraelf

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yaşar Dündar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Artmaz diye biliyorum. Yüksek FPS'lerde olabilir öyle durumlar. Karta zararı yok. Sesten rahatsız olursanız bu sorun genellikle garanti kapsamındadır lakin rahatsızlık duymuyorsanız da garanti süresini beklemenin gerekli olduğunu düşünmüyorum. Yine sizin tercihinize kalmış.
Kart nekadar kendini kullanır ve zorlar ise daha fazla ses çıkartır
Fpsyi kısarak sesi düşürebilirsiniz
Tamamdır teşekkürler.

Top Bottom