Neler Yeni

Coil whine ve titreme

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Soner Külcü
Arkadaşlar elimde palit rtx2070 super gp oc ekran kartı var ve bu kartta coil whine var ve titriyorda aynı zamanda ve oyunlarda fps drop yiyorum kart ara sıra yüzde 70 lere kadar düşüyor kullanımı ram işlemci anakaet asd vs jepsinin testlerini yaptım oyunlarda msi afterburner ile test ettim bir sıkıntıları yok ama kart durduk yere drop yiyor driverıda güncel baştan kurdum tekrar driver ı ama olmuyor yani nedir sorun

Mehmet Anıl

80+ Silver
Arkadaşlar elimde palit rtx2070 super gp oc ekran kartı var ve bu kartta coil whine var ve titriyorda aynı zamanda ve oyunlarda fps drop yiyorum kart ara sıra yüzde 70 lere kadar düşüyor kullanımı ram işlemci anakaet asd vs jepsinin testlerini yaptım oyunlarda msi afterburner ile test ettim bir sıkıntıları yok ama kart durduk yere drop yiyor driverıda güncel baştan kurdum tekrar driver ı ama olmuyor yani nedir sorun
bendede var aynı sorun rx580de siyah ekran yiyip kapanıyor pc çoğu oyunda

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Aldığınız yere başvurup yenisi ile iadesini isteyin bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Soner Külcü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldığınız yere başvurup yenisi ile iadesini isteyin bence.
Çarşamba kargo gelicek gamegaraja geri yollayacam inceleyecez vs diyor coil whine dan iade olmaz diyorlar vs bende dicem senin kulağınla benimki birmi seni rahatsız etmeyebilir beni ediyor diyecem yapsınlar ya iade ya da yeni siyle değişim elleriinde yoksa bir üst model taksınlat

Top Bottom