Neler Yeni

Coinbase 10 dolar alacak miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
Merhaba, Abimin arkadaşı abime Coinbase diye uygulamayı önermiş. Abim de kimlik falan vs. yapıp para almış. Ben de yapayım dedim indirdim kurdum, hiç bilmiyorum bu işleri kimlik selfie falan hallettim ilk başta ve internetten izleyerek 6-7 dolar civarında para aldım hafta sonu olduğu için bakiyeyi bekliyorum lakin.

Bu fotoğraftaki Stellar 10 dolar var bunu da almak istiyorum ama bunun için tekrardan mi fotoğraf atmak lazım yoksa beklemek mi lazım? Derse başla diyorum kripto falan çıkıyor?
Screenshot_2022-01-09-20-37-03-096_com.coinbase.android.jpg
Screenshot_2022-01-09-20-43-28-033_com.coinbase.android.jpg

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,217
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Dostum merhaba. Bir kere kimliğini onayladıysan yeter. O seni sıraya alıyor. Eğer tekrar kimliğini onaylarsan seni sıranın sonuna atar. Yapma o yüzden. Benim kimliğim 2 haftada onaylandı. Bazılarının ki bir ayda bazılarının ki 1 haftada onaylanıyor. Onaylandıktan sonra 10 dolarını alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum merhaba. Bir kere kimliğini onayladıysan yeter. O seni sıraya alıyor. Eğer tekrar kimliğini onaylarsan seni sıranın sonuna atar. Yapma o yüzden. Benim kimliğim 2 haftada onaylandı. Bazılarının ki bir ayda bazılarının ki 1 haftada onaylanıyor. Onaylandıktan sonra 10 dolarını alabilirsin.
Onayladığını nasıl anlayacağım usta? Bir de binance tr den Halkbank hesabima yolladım IBAN ile ama haftasonu olduğu için mi gelmedi acaba?

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,217
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Onayladığını nasıl anlayacağım usta? Bir de binance tr den Halkbank hesabima yolladım IBAN ile ama haftasonu olduğu için mi gelmedi acaba?
Onaylandığına dair bir e-posta gelir mi bilmiyorum bana gelmedi. 10$ lık öğren kazan açılınca onaylanmış demektir işte.
Diğer sorunun cevabı da evet haftasonu olduğu için gelmiyor.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,322
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
hocam beklemen gerek, bu süre 1 günde olabiliyor 1 ayda xlm sorun yaratıyor. yaklaşık 3 hesaptan bu şekilde aldım.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Benim kimlik 2 günde babamınki 3-4 ay kadar falan sürdü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onaylandığına dair bir e-posta gelir mi bilmiyorum bana gelmedi. 10$ lık öğren kazan açılınca onaylanmış demektir işte.
Diğer sorunun cevabı da evet haftasonu olduğu için gelmiyor.
80 TL yattı, şu an bu 10 dolar olayını bekliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,451
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom