Neler Yeni

Coinbase 300TL Airdropu #1 (Her ders için güncellenecek)

MigrosJET

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Martyn McMillan
Bende sadece 3 tane quiz açık.

MigrosJET

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Martyn McMillan
Selamlar dostlar bugün şu konuya denk geldim : https://forum.donanimarsivi.com/konu/uecretsiz-100-kazanmak.457067/ daha önce böyle konuların burada paylaşıldığını düşünmemiştim açıkcası bugün size yine buna benzer bir airdroptan bahsedicem.

Airdropun kimlik fotoğrafı ve selfie istiyor. Basit bir işlemi var zaten bekletmek istemiyorum direkt olarak konuya geçelim aklınıza takılan bir soru var ise yazabilirsiniz bildiğim kadarıyla cevaplarım, parayı çektiğime dair ssleri ek olarak ekleyeceğim merak etmeyin.

Ekstra not : XLM çevirmek zorunda değilsiniz yazdım oraya ama fiyatta değişiklikler olabilir ben 270tl aldım bazıları 350tl olarak geçirdi hesabına ortalama olarak 300tl filan veriliyor bilginiz olsun

Mobil
1- Coinbase e kayıt oluyorsunuz
2-Sol taraftaki 3 çizgiye basın (Mobilden yapın bundan sonrasını bence daha kolay olur ama bilgisayarınızda kameranız var ise buradan devam edin)
3-Profil ve Ayarlar > Limitler ve özellikler > buradan onaylabilirsiniz ve hesap durumuna bakabilirsiniz onaylanmış mı onaylanmamış mı gibi onay durumunda aşağıdaki gibi olacaktır.

Alıntıyı görüntüle

4- Hesabınız onaylandıktan sonra (doğru yaparsanız saatler içerisinde oluyor genelde ama 2 gün bekleyen bile oldu arkadaşlarımdan) ana ekrana tekrar dönüp soruları çözmeye başlamanız yeterli olacaktır.
5- Soruları istediğiniz kadar yanlış cevaplayabilirsiniz bir sorun yok ben mobil yerine bilgisayardan yaptım o kısmı ve videoları atlayın
6- Para hesabınıza yattıktan sonra hepsini satıp XLM e çevirin (veya farklı bir coin ben xlm yaptım)
7- Paranızı kullandığınız bir borsaya çekin (ben binance a attım attıktan sonra binance tr ye attım oradan direkt olarak hesabıma çektim)

PC

1- Coinbase a kayıt olun
2- Sağdaki profil resmine tıklayın > Ayarlar > Hesap Limitleri > Doğrulamayı yapın (şöyle bir şey olması gerekiyor)
Alıntıyı görüntüle

3-Doğrulandıktan sonra soruları çözün
4-Tüm coinleri XLM e çevirin
5-Kullandığınız borsaya aktarın ve paranızı çekin

Parayı çektiğime dair ekran resimleri :

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Dediğim gibi aklınıza takılan bir soru vs var ise bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım, uzun zamandır foruma girmiyorum ve rehber hazırlamıyordum o yüzden yanlış veya eksik şeyler olabilir "rehber görünüm" tam olarak güzel gözükmeyebilir kusura bakmayın bunlar için şimdiden kolay gelsin herkese.

-----------------------------------GÜNCELLEMELERİ BURADA PAYLAŞICAM--------------------------------------

Bugün yeni dersler eklendi ikisinide yapabilirsiniz uygulama üstünden bulamıyorsanız linklerini buraya bırakıyorum

Bounce : https://www.coinbase.com/earn/bounce-token/lesson/1
Cartesi : https://www.coinbase.com/earn/cartesi/lesson/1 (Bunda sadece ders1 den veriyor)

Not: Bazılarında yeni ders için tekrar onaylama istiyor bu konu hakkında bir bilgim yok o yüzden bir şey söyleyemeyeceğim ama tarayıcı üstünden deneyin ben oradan yaptım ve sorun çıkmadı ekstra gelen derslerin ssini eklere ekledim.

2 adet yeni ders geldi yeni ders kısmına ekledim en baştaki resim her zaman en güncelidir

------------------------------------------YENİ DERSLERİN SSLERİ -----------------------------------------------
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hocam diğer quizleri nasıl açacağız acaba, bende sadece 3 quiz açıldı şimdiye kadar.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

Margot Robbie