Neler Yeni

Çok Amaçlı VDS Önerisi

Vexilon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan Can
Merhaba, çok amaçlı kullanım için bir VDS kiralamayı düşünüyorum. Kullandığınız VDS şirketini kullandığınız paketi ve kullandığınız süreyi belirterek öneri de bulunabilir misiniz?

GodlyPain

80+ Bronze
Uzun vadeli düşünüyorsan türk şirketlerden uzak dur. Ne için kullanacaksın?

Vexilon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzun vadeli düşünüyorum, Çoğunlukla Web site projelerimiz bulunacak ekip halinde proje geliştirmek içinde kullanacağız.

GodlyPain

80+ Bronze
Uzun vadeli düşünüyorum, Çoğunlukla Web site projelerimiz bulunacak ekip halinde proje geliştirmek içinde kullanacağız.
Uzun vadeli tek kullandığın türk şirket odeaweb, hiç kesinti yaşamadım ama fiyatı üzüyor.
Web sitesi için ise bence sınırsız domainli bir cpanel ya da plesk alın geçin. Çok daha ucuz.

Vexilon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hostingimiz mevcut ama ihtiyacımızı karşılamıyor örnek olarak bir alanı düzenlemek için dosyayı indirip düzenleyip ftpden dosyayı yüklemek vakit kaybı yaratıyor. VSCode üzerinden aynı anda sunucuya bağlanarakta geliştirme yapacağız o yüzden vds arayışına girdim.
Türk şirketlerden korkuyorum açıkcası çekirdeklerin hızlarını limitliyor bir kısmı 4 çekirdekli aldığın makine 1 çekirdek gücünde çalışıyor. Canlı destek hatlarında sorduğumda çok komik değerler söylüyorlar yada limit yok diyorlar ama 8 çekirdek makine 100TL olunca inanası gelmiyor insanın.

GodlyPain

80+ Bronze
Hostingimiz mevcut ama ihtiyacımızı karşılamıyor örnek olarak bir alanı düzenlemek için dosyayı indirip düzenleyip ftpden dosyayı yüklemek vakit kaybı yaratıyor. VSCode üzerinden aynı anda sunucuya bağlanarakta geliştirme yapacağız o yüzden vds arayışına girdim.
Türk şirketlerden korkuyorum açıkcası çekirdeklerin hızlarını limitliyor bir kısmı 4 çekirdekli aldığın makine 1 çekirdek gücünde çalışıyor. Canlı destek hatlarında sorduğumda çok komik değerler söylüyorlar yada limit yok diyorlar ama 8 çekirdek makine 100TL olunca inanası gelmiyor insanın.
Hostinginizin rootuna web vscode kurup dosya düzenleyebilirsiniz. Auth kısmını iyi yapmanız lazım yoksa herkes girip düzenler. Tabi çok uğraş ama yazılım bilene zevk.

vultr, digitalocean, aws ya da googlecloud hiç bir zaman yanıltmadı beni ama fiyatları $$$$$

freekays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Kaya
İlgilendiği Kategoriler
Webmaster
Instagram
habergucu
Steam