Neler Yeni

Çok kararsız kaldım gençer gaming güvenilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Metin
12200tl ye da-c5 sistem var SSD yok bir tek onu ayrı alırım ama çok fazla kötü yorum var Gencer gaming güvenilir mi

theGladyator01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
HasHoca
12200tl ye da-c5 sistem var SSD yok bir tek onu ayrı alırım ama çok fazla kötü yorum var Gencer gaming güvenilir mi
Bildiğim kadarıyla gençer Gaming güvenli , bazen stoklar bitiyor o yüzden SSD ekran kartı falan fiyattan düşülerek tekrar fiyatlandırılıyor

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Hocam benim gördüğüm genel şikayetler geç kargo, ürün isminde yazan parcalar ellerinde kalmadığı için farklı parça yollanması veya iletişim zorluğu/garanti süreci v.s ama merdiven altını ilk defa duydum malzemeleri gencer üretmiyorki onlar sadece satış işini yapıyor merdiven altı nasıl yapsınlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam benim gördüğüm genel şikayetler geç kargo, ürün isminde yazan parcalar ellerinde kalmadığı için farklı parça yollanması veya iletişim zorluğu/garanti süreci v.s ama merdiven altını ilk defa duydum malzemeleri gencer üretmiyorki onlar sadece satış işini yapıyor merdiven altı nasıl yapsınlar
Bu arada bu herkes için geçerli değil satın alıp memnun olanda çok kişi var sadece gördüğüm,duyduğum şikayetlerin çoğu bu sebeplerden

Top Bottom