Neler Yeni

Çok sevmek ile aşık olmak arasında fark var mıdır

Tre-x

80+ Silver
Evet sorum başlıkta çok sevmek ile aşık olmak arasında fark var mıdır varsa nedir yoksa neden bugün karşıma çıktı çok sevmek ile aşık olmak ayni şey değil diye bir söz fikirleriniz neler

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Bence fark yok

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bence var tabii ki kelimelerle açıklayamıyorum ama büyük fark var bence

Tre-x

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

2mApoo

80+ Silver
Evet sorum başlıkta çok sevmek ile aşık olmak arasında fark var mıdır varsa nedir yoksa neden bugün karşıma çıktı çok sevmek ile aşık olmak ayni şey değil diye bir söz fikirleriniz neler
Aşık olmak zaten birini çok çok çok sevmektir. Ama "çok sevdiğin" ile "aşık" olduğun birine aynı muameleyi yapmassın. Bu yönde farklılık içeriyor. Onun dışında bence aynı

Pyrxciter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
A S
Aile fertlerini ve yakın arkadaşlarını çok seversin fakat buna aşk demezsin. Ayriyeten aşk denen şey biyolojik olarak mutluluk hormonu bombası olduğu için farkı anlarsın. Aşık olduğun insanı da çok seversin fakat farklı bir seviyeye taşırsın. Sevgiyi aşkın bir alt basamağı gibi düşün. Üst basamakta hormonlardan mal oluyorsun.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,605
İsim
Kgn
Bence çok sevmek ve aşık olmak arasındaki farklardan birisi bence unutamamak(Aile dışı olarak söylüyorum).Hoşlandığın birisi olur uzun bir süre geçer unutursun,ama aşık olduğunda uzun bir süre geçsede unutamazsın(benim görüşüm).Yada bende o kadar uzun süre geçmemişte unutamıyorum.

Top Bottom