• B
      batubaba, ÇÖZÜLDÜ ✓ başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      peki o zaman gelecekte bir konu daha açarım
    • B
      batubaba, ÇÖZÜLDÜ ✓ başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      bunların arasında sizce hangisi en iyidir çünkü 1 kere alıp baya bir süre kullanmak istiyorum yada biraz daha bekleyip bütçeyi 10-12k seviyelerine mi...
    • B
      batubaba, Telefon Önerileri kategorisinde ÇÖZÜLDÜ ✓ başlıklı bir konu açtı.
      cebimde 6k param ve yd redmi note 8 64gb bir telefonum var (ömrü doldu) yeni bir telefona geçmek istiyorum gündelik kullanıma uygun olacak şekilde çok ağır...
    • B
      batubaba, pc hocası yeni sistem 4060ti başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      eğer vaktiniz varsa bekleyin en geç 1 aya pch goat çıkarır kuşkusuz alırsınız
    • B
      batubaba, pc açılmıyor i5 3570 gtx 1050ti başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      hocam ne yapmamız gerekiyor yoksa parça degisimi fln şart mı
    • B
      yazdım hocam 1711979564 sizce eski işlemciyi taksam açıkır mı
    • B
      hocam şuan kasanın uanında değilim ve tam modeli hatırlamıyorum işlemci değiştirmeden önce w10 du işlemci değitik w10 stabil çalışmaya devam etti sonra bir...
    • B
      batubaba, PC Teknik Sorunlar kategorisinde pc açılmıyor i5 3570 gtx 1050ti başlıklı bir konu açtı.
      sistem i5 3470 gtx 1050ti sistemde güç tuşuna basıyorum açılıyor gibi kasaya güç geliyor fakat bioss gelmeden kendi kendine kapanıyor neden kaynaklı...
    • B
      batubaba, en güçlü oyun işlemcisi ne? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      fps 350 üzeri cs de ekran kartıda tam güçte kullanılmıyor bundan dolayı dizi/film/hikayeli oyunlar için böyle 60-75hz 2k bir monitör alsam sorun kökten...
    • B
      şuan fps oyunları oynadıgım icin 24.5inc 280hz monitör kullanıyorum anladıgıma göre işlemciyle düzeltilecek bir olay yok bunun yerine ilerde 27 veya 31.5ich...
    • B
      hocam sistem daha yeni yeni ve açıkcası bilgisizlikten dolayı korkuyorum grafikler çoğu oyunda full kullanıyorum zaten fakat sorun çıkma ihtimaline karşı...
    • B
      anladım teşekkürler peki 4070ti için en uygun işlemci nedir (7500f kullanıyorum)
    • B
      yargı dedin galiba 7800X3D yargı dağıtıyor
    • B
      teşekkürler 1711484529 peki 4070ti ile beraber kullanıldığında darboğaz yaratır mı 1920x1080 bu parçalara fhd yeterli degil ama belirtmek istedim
    • B
      batubaba, İşlemci kategorisinde en güçlü oyun işlemcisi ne? başlıklı bir konu açtı.
      konu merak amaçlı açılmıştır garip yargılar olmazsa sevinirim şuan halihazırda bulunan veya yakında çıkacak intel/amd en iyi oyun işlemcisi nedir?
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,051
Üyeler
140,754
Son üye