Neler Yeni

Cok Zayıfım Tavsiye Lütfen

Efruz_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Salih
Herkese iyi forumlar
Şuan ocak ayında 16ya gireceğim ve çok zayıfım. Söyle anlatayım boyum 176 kilom 54 vücut kitle endeksim 17,4 çıkıyor. Spor yapmak istiyorum fakat kilo almadan yaparsam zarar görebilirmisim . Bana tavsiye verir misiniz ? Yani bakıyorum gainer ve protein shake alacak gibiyim varsa önerir misiniz ve basit kalisteniks antrenmanı önerebilecek var mı

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Günde 4 5 öğün yemek . Takviye karbonhidrat

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,153
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kalori hesabı yapamıyorsun alman gerekenden fazlasını alırsan kilo alırsın

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,153
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sizce gainer kullanmalı miyim ya da protein
Onlar yemek yemezsen bir işe yaramaz önce yemek yemen lazım bunlar sadece takviye protein tozunu spora gideceksen kullan onun dışında gerek yok

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Sizce gainer kullanmalı miyim ya da protein
Her gün pirinç pilavı , et , tavuk , gibi protein/karbonhidrat fazla olan gıdalar tüketmen lazım.

Sadece kilo olayım diyorsan . Hergun hamburgerleri ,donerleri göm

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,839
İsim
uwu
Sabah sıcak pide üstüne tarım kredinin çikolatasını sür ye 2/3 kg aldım 1 haftada bunu tereyağ+ bal da yapabilirsin ama sakın geç saatlerde yemek yeme

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,055
İsim
Zeki Müren
Herkese iyi forumlar
Şuan ocak ayında 16ya gireceğim ve çok zayıfım. Söyle anlatayım boyum 176 kilom 54 vücut kitle endeksim 17,4 çıkıyor. Spor yapmak istiyorum fakat kilo almadan yaparsam zarar görebilirmisim . Bana tavsiye verir misiniz ? Yani bakıyorum gainer ve protein shake alacak gibiyim varsa önerir misiniz ve basit kalisteniks antrenmanı önerebilecek var mı
Dostum çogu gainer içeriğinde basit şeker bulunduruyor bildiğimiz glukoz. Fruktoz gibi şekerler kan şekerini glukoz kadar hizli degistirmiyor bu yuzden sofra şekeri yemek yerine insanlar pirinç yiyor aslında pirinç de şeker ama farkli yapıdalar. Gainer gibi bir şeye para harcayacağına eğer şekerli şeyler seviyorsan şekerli abur cuburları arttır tuzlu seviyorsan tuzlu ye. Temiz bir kilo almayacaksin, biraz yaglanacaksin ama kili almana yardimci olur kesinlikle.
Ben diyetime her gün büyük bim keki ekleyerek 170 boyda 55kg den 75kg çıktım. Tabii sporla beraber ilerlettim pirince de birazcık asıldım ama önerilerim bunlar.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
Herkese iyi forumlar
ne yapıyorsan yap fastfood ile kilo almaya çalışma haayatının hatasını yaparsın. yaglanmak bir erkegin sonunu getirmekten baska bir sey degil birincisi testosteronun dusecek. anlayacaın çavuşa infaz. 2.hayatın konforsuzlaşacak yaglı oldugun icin surekli terleyeceksin. spor yaparak temiz ve iyi beslenerek kilo alırsın. şekerden uzak dur.

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
617
İsim
Bahadır
cok asiri zayif sayilmazsin yasina gore gunluk yedigin ogun sayisini arttir aralara ara ogun sikistir kuruyemis vs. saglikli bir sekilde kilon artar

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,086
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Özendirmek gibi olmasın, tamamen kendi yaşadığımı söylüyorum, 1 yıl boyunca hergün b”ra içtim ve 25 kilo aldım, normalde ne kilo alacak kadar yer içerdim nede kilo verecek kadar, ortamlardan dolayı b”ra içtim ve sonuç ortada keşke içmeseydim.

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,612
İsim
Hakan
Gainer alıyorsan protein tozuna ekstra gerek yok içinde var yine, ama günde başlarken 1 ölçek kullan yine erken kalk bol bol ye kaloriyi hesapla
spor yaparsan iyi olur yoksa gainer yağlandırır gö* göbek salarsın

Efruz_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Salih
G
Gainer alıyorsan protein tozuna ekstra gerek yok içinde var yine, ama günde başlarken 1 ölçek kullan yine erken kalk bol bol ye kaloriyi hesapla
spor yaparsan iyi olur yoksa gainer yağlandırır gö* göbek salarsın
GAiner kullanmıyorum kullanmalı mıyım?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,607
Üyeler
154,431
Son üye
jankutay
Top Bottom