Neler Yeni

Cok Zayıfım Tavsiye Lütfen

Pukiina

80+ Bronze
Herkese iyi forumlar
Şuan ocak ayında 16ya gireceğim ve çok zayıfım. Söyle anlatayım boyum 176 kilom 54 vücut kitle endeksim 17,4 çıkıyor. Spor yapmak istiyorum fakat kilo almadan yaparsam zarar görebilirmisim . Bana tavsiye verir misiniz ? Yani bakıyorum gainer ve protein shake alacak gibiyim varsa önerir misiniz ve basit kalisteniks antrenmanı önerebilecek var mı
Protein takviyesi alabilirsiniz hocam bunun yanında protein ağırlıklı bir beslenme sistemine geçmeniz kas oranında kilosal olarak bir etki edecektir diye düşünmekteyim

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
BenRoboTdeğilİm
ne alaka? niye öcü muammelesi yaptın gainera
hocam kayıda değer bir sportif faaliyeti yoksa gainer kullanması mantıklı değil o besinleri normal yoldan alması kilo alma sürecinde daha faydalı olur alacaksa bile belli bir süre geçtikten sonra almak mantıklı

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,923
İsim
Hakan
hocam kayıda değer bir sportif faaliyeti yoksa gainer kullanması mantıklı değil o besinleri normal yoldan alması kilo alma sürecinde daha faydalı olur alacaksa bile belli bir süre geçtikten sonra almak mantıklı
yiyip yiyip kilo alamayan bir tipse spora baslasın dediklerin + gainer

ibrahimua

80+ Bronze
Herkese iyi forumlar
Şuan ocak ayında 16ya gireceğim ve çok zayıfım. Söyle anlatayım boyum 176 kilom 54 vücut kitle endeksim 17,4 çıkıyor. Spor yapmak istiyorum fakat kilo almadan yaparsam zarar görebilirmisim . Bana tavsiye verir misiniz ? Yani bakıyorum gainer ve protein shake alacak gibiyim varsa önerir misiniz ve basit kalisteniks antrenmanı önerebilecek var mı
Bırak zayıf kal. Ben de aynı boy aynı kilodaydım o yaslarda ve suan 20 kilo aldım almaz olaydım simdide vermeye calısıyorum yag olarak almısım berbat bisey kilo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,777
Üyeler
156,980
Son üye
alkink
Top Bottom