Neler Yeni

Yardım Comnet İnternet Kopması

1.5 Aydır ciddi derecede sinirlerim alt üst oldu en son yapacağım işlem bizzat ofise gidip her yeri darma duman etmek o haddeye geldim.......

1 veya 1.5 ay önce internet hızım düştü 70'den 45'e şimdi ise 1.5 2 saatir internet sürekli gelip gidiyor öncesinde hiçbir şekilde böyle bir problem vs yoktu şimdi oldu bu problem kayıt açıyorum tesadüfki öncesinde kayıt açarken mesaj yazabiliyorduk şimdi onuda kaldırmışlar sadece otomatik kayıt açıyor herhangi bir detay belitmeden ve dönüş olarak bizde problem yok sizde var ücretli destek açın yardımcı olalima getiriyorlar bu nasıl hizmettir çıldırırıcam ya

Bakınız hepimizin sinirleri zaten oynak bu firmanın şuan yaptığı ne ayak?

eren28tr

80+ Platinum
1.5 Aydır ciddi derecede sinirlerim alt üst oldu en son yapacağım işlem bizzat ofise gidip her yeri darma duman etmek o haddeye geldim.......

1 veya 1.5 ay önce internet hızım düştü 70'den 45'e şimdi ise 1.5 2 saatir internet sürekli gelip gidiyor öncesinde hiçbir şekilde böyle bir problem vs yoktu şimdi oldu bu problem kayıt açıyorum tesadüfki öncesinde kayıt açarken mesaj yazabiliyorduk şimdi onuda kaldırmışlar sadece otomatik kayıt açıyor herhangi bir detay belitmeden ve dönüş olarak bizde problem yok sizde var ücretli destek açın yardımcı olalima getiriyorlar bu nasıl hizmettir çıldırırıcam ya

Bakınız hepimizin sinirleri zaten oynak bu firmanın şuan yaptığı ne ayak?
Comnet ne ya 😀

Palo DAYI

80+ Gold
Nerden bulaştım ben bilmiyorum bu firmaya uygun diye peşin para ödedim 1.5 ay önce bu tarz sorunlar çıktı sıfır destek
senı gorunce aklıma peder geldı sırf 100 lıra ıcın turkcel den turk telekoma gectı sehrın ortasında hattı cekmıyor :) sımdı bın pısman

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Palo DAYI

80+ Gold

Palo DAYI

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,565
Üyeler
155,587