Neler Yeni

Cooler Master Fanları MSI Mystic Light İle Kontrol Etme

KnavesEko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emrecan
Arkadaşlar merhaba ben yeni bir pc topladım. Mystic Light'da ram ve ekran kartı görünüyor ama cooler master sıvı soğutma ve cooler master fanlar görünmüyor. Fanlara hiçbir şekilde müdahale edemiyorum.

Ekler

• Ek Açıklama 2023-05-13 001308.png
    Ek Açıklama 2023-05-13 001308.png
    479.8 KB · Hit: 26
  • WhatsApp Image 2023-05-13 at 00.39.01.jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-13 at 00.39.01.jpeg
    126.4 KB · Hit: 27

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Arkadaşlar merhaba ben yeni bir pc topladım. Mystic Light'da ram ve ekran kartı görünüyor ama cooler master sıvı soğutma ve cooler master fanlar görünmüyor. Fanlara hiçbir şekilde müdahale edemiyorum.
Kankam yanlış bilmiyorsam o uyulama sadece msı ürünleri kontrol edebilmeni sağlıyor, ram lerde ise sadece anlaşmalı markaları kontrol edebiliyor diye biliyorum.

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Deniz
Bu msi'ın appini komple sil bence ve signal rgb yükle(discorda da katıl sorularını orda sorabilirsin). Fanların hızını da biostan ayarla. Şu msi gibi büyük bir firmanın bu kadar rezalet bir appi olmasına inanamıyorum

KnavesEko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emrecan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kankam yanlış bilmiyorsam o uyulama sadece msı ürünleri kontrol edebilmeni sağlıyor, ram lerde ise sadece anlaşmalı markaları kontrol edebiliyor diye biliyorum.
Hepsi uyumlu kardeşim değişik ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu msi'ın appini komple sil bence ve signal rgb yükle(discorda da katıl sorularını orda sorabilirsin). Fanların hızını da biostan ayarla. Şu msi gibi büyük bir firmanın bu kadar rezalet bir appi olmasına inanamıyorum
Ona da bakayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fanları o uygulama da görmedi

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,026
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom